بنگلور گزارش nil مورد جدید برای 3 روز متوالی

برای سومین روز متوالی در بنگلور در میان هرج و مرج مستند آرامش و خشونت در نقاط شهر هیچ مورد جدید از عفونت کروناویروس گزارش شده است.

اما این شهر دارای بیشترین تعداد موارد آلوده در کشور در سال 89 با 48 نفر مرخص و 37 بيمار در تعیین انزوا بیمارستان. این شهرستان تا کنون گزارش شده است چهار مرگ و میر.

S سورش کومار, Karnataka ابتدایی و متوسطه وزیر آموزش و پرورش در جلسه توجیهی خبرنگاران گفت: در حالی که موارد جدید شده اند گزارش شده در شهر بنگالور “ما نمی توانیم آن را تحت کنترل است. اما اجازه دهید امید و آرزو آن را همچنان به بود.”

در سراسر کشور از 10 مورد جدید تایید شد و مرگ گزارش شده در Kalaburgi. در حال حاضر تعداد کل موارد در دولت 418 آن شامل 17 کشته و 129 مرخص پس از درمان. از 272 موارد 267 موارد از جمله یک زن باردار در بیمارستان و پنج در ICU.

این موارد جدید گزارش امروز از – Kalaburgi و ویجیپورا سه موارد Mysuru دو مورد و Belagavi و Dakshina کانادا یک مورد در هر.

پلاسما درمانی

Vishal رائو از گونادوتروپین جفتی انسان در بنگلور موسسه تخصص انکولوژی مرکز اجازه داده شده توسط مرکز اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی به انجام فاز I/II کارآزمايی بالينی به منظور بررسی ایمنی و اثر بخشی از نقاهت پلاسما درمانی برای Covid-19 شديد SARS-Cov-2 بیماری است.

“دولت داده است رائو اجازه به منبع آنتی بادی از بیمارستان ویکتوریا (اختصاصی Covid-19 تسهیلات) و کمیته اخلاق است از HCG کمیته مرکزی گفت:” سورش کومار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im