بنگلور سوابق بیش از 100 postive موارد روزانه برای پنج روز گذشته

بنگلور در ادامه به ثبت نام بیش از 100 Covid-19 موارد مثبت روزانه برای پنج روز گذشته. روز پنج شنبه در شهرستان ثبت شده 113 موارد مصرف مجموع شمارش به 1,791 و ثبت 78 مرگ و میر.

در زیر به بعد عاقلانه موارد: ژوئن 21 – 196 موارد ژوئن 22 – 126 موارد ژوئن 23 -107 موارد ژوئن 24 -173 موارد و ژوئن 25 – 113 موارد است. به منظور تهیه به افزایش Covid موارد دولت اضافه کرده است ظرفیت برای درمان بیماران توسط طناب زدن در کالج پزشکی خصوصی.

“ما باید اضافه ظرفیت در کشور با بهره گرفتن 11 دانشکده های پزشکی خصوصی که تابع به عنوان Covid-19 امکانات درمان با 2,200 محفوظ تخت. از این 281 هستند ICU تخت و 120 تخت با هواکش گفت:” K Sudhakar کارناتاکا پزشکی وزیر آموزش و پرورش.

Jawaid اختر اضافی دبیر کل وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) وین اعضای بیمارستان خصوصی و خانه های پرستاری انجمن (PHANA) و همچنین در هتل, انجمن در نیاز به ایجاد بیشتر Covid-19 مراکز مراقبت (CCCs) در دولت است.

بیمارستان های خصوصی ممکن است اجرای این CCCs در ارتباط با هتل ها. این CCCs را ارائه تجهیزات پزشکی در حالی که این هتل ارائه خوابگاه در هزینه توافق توسط هر دو انجمن در مشورت با دولت است.

رایگان هزینه

در حالی که دولت ایجاد CCCs در فضاهای بزرگ مانند استادیوم ها و هتل ها و خوابگاهها استادیوم و غیره. رایگان از هزینه های بخش خصوصی اجرا CCCs در حال برنامه ریزی برای بیماران مایل به دسترسی به مراقبت های بهداشتی خصوصی. هر شرکت کننده به بيمارستان خواهد شد تا با یک بودجه سه ستاره یا پنج ستاره هتل ها برای اقامت بيماران.

کارکنان هتل را به دنبال خواهد داشت تمام اقدامات ایمنی و به حداقل رساندن تماس با بیماران تحت رهبری یک تیم متشکل از یک PHANA نماینده مدیر هتل و یک دولت عضو هیات. یک واحد پزشکی و آمبولانس را در حالت آماده به کار در مورد شرایط اضطراری.

موارد جدید

در روز پنج شنبه, Karnataka گزارش 442 جدید, موارد مصرف مجموع شمارش به 10,560 در دولت است. در تخلیه مقابل روز دیدم 519 موارد است. مجموع تخلیه در حال حاضر ایستاده در 6,670. بیماران در ICU هستند و 160 و پنج شنبه ثبت شش مورد مرگ و میر در نظر گرفتن دولت در مجموع مرگ و میر به 170 و 4 غیر Covid-19 شود.

از 442 مورد جدید گزارش شده در دولت 81 موارد تا به حال بین دولت سفر تاریخچه و 23 مسافران بین المللی.

این Covid-19 موارد مثبت ادامه به کوه در بنگلور و شهرستان شاهد بیشترین تعداد موارد در 113 و به دنبال Kalaburgi 35, رمنگرا 33, Dakshina کانادا 29, Ballari, dharwad 26 هر Mysuru 22, بگلکت, Kodagu 18 هر, Udupi 14, Hassan, بنگلور, روستایی 12 هر Uttara کانادا 11, ویجیپورا, گدگ و هوری 10 هر.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *