بنگلور پلیس برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در اماکن عمومی

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد مثبت همچنان به افزایش در بنگلور (شهر حساب برای نزدیک به 40 درصد از کل موارد گزارش شده در کارناتاکا) پلیس در حال برنامه ریزی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در مکان های عمومی.

در روز دوشنبه کارناتاکا خانواده و سلامت وزارت رفاه در آن بولتن گفت: 12 مورد جدید تایید شده است در دولت با در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 163 از جمله چهار کشته و 20 مرخص پس از بستری شدن در بیمارستان.

“اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد بیشتر stringently در منافع عمومی. زندگی خود را مهم تر از کار خود را ایم” بنگالور شهرستان کمیسر پلیس Bhaskar رائو.

در شب کمیسر توییتی دوباره که پلیس نمی خواهد تحمل و نفرت در رسانه های اجتماعی. “دوستان در رسانه های اجتماعی. جهان در حال مبارزه با یک دشمن مشترک. بسیاری از ناخواسته نفرت ایجاد شده در رسانه های اجتماعی. دعا نمی توان حزب را به اشتراک بگذارید و رو به جلو و میل چنین پیام های. دقیق مقررات ملی مدیریت بحران عمل می کنند می توان استناد كرد. بیایید متحد شویم.”

نانوایی معاف

کارناتاکا دولت در یک سفارش معاف از مستند شیرینی و بیسکویت, چاشنی, قنادی و شیرینی برای تولید عرضه و عامل رسانه های خرده فروشی.

هنجارهای شده اند آرام به این واحد با یک سوار که تمام کارفرمایان باید اطمینان حاصل شود که آنها را به حفظ استانداردهای بالا از سلامت و بهداشت بهداشت اجتماعی و فاصله.

دولت تصمیم گرفته برای اطمینان از تامین کالاهای اساسی به این واحد به عنوان محصولات نانوایی و به عنوان مربوط به موارد مصرف شده توسط بیماران و افراد مسن کودکان و عموم مردم است.

منظور گفت: این فروشگاه باید مورد استفاده قرار گیرد تنها برای پاکت/نگاهی به دور و خدمات است.

20 مرخص

این کارناتاکا و سلامت خانواده وزارت رفاه گفت: 12 مورد جدید تایید شده است در دولت است. تا به امروز در مجموع 163 Coronavirus موارد مثبت تایید شده است که شامل چهار کشته و 20 ترشحات. از باقی مانده 139 موارد 136 هستند در انزوا تعیین شده در بیمارستان ها و پایدار هستند و سه در ICU.

به عنوان بخشی از coronavirus غربالگری در بنگلور در 31 تب درمانگاه باز BBMP در مجموع 142 مردم شده اند به نمایش در مارس 5 و تا تاریخ 1,981 مردم شده اند به نمایش در آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de