بنگلور پلیس می پیوندد Infinite برای ایجاد ارتباط با شهروندان

شناخته شده برای آن دمدمی و موثر رسانه های اجتماعی حضور پلیس بنگالور ساخته شده است که اولین آن در کوتاه-تصویری پلت فرم Infinite. با هدف رسیدن به شهروندان در یک شیوه ای جذاب و سرگرم کننده پلیس انتظار دارد که برای مهار قدرت در عصر جدید مطالب پلت فرم برای ارسال ویدئوها در شهروند-محور مسائل.

این حرکت در می آید و در مدت کوتاهی پس از چند شهر و ایالت ادارات پلیس مانند کسانی که در کرالا, Uttarakhand و دورگ پیوست پلت فرم برای ارتباط بهتر با شهروندان است.

“بنگلور پلیس همواره اعتقاد به قدرت رسانه های اجتماعی برای ایجاد یک اتصال با شهروندان گفت: Bhaskar رائو کمیسر پلیس شهر بنگالور. “ما یکی از اولین شهرستان ادارات پلیس برای آمدن به رسانه های اجتماعی برای ایجاد تفریح و مطالب آموزنده. Infinite آخرین پلت فرم و دارای پتانسیل بسیار زیاد برای ما به برقراری ارتباط در مورد مسائل اجتماعی در کوتاه خلاق و جذاب فیلم است.”

“ما بسیار خوشحال به پلیس شهر بنگالور در Infinite” گفت: یک Infinite سخنگو. “Infinite به عنوان یک پلت فرم اجازه می دهد تا برای ایجاد بیش از حد محتوای محلی در نتیجه کمک به سازمان های اجرای قانون اقامت و محلی مربوط به خود را در ارتباط با شهروندان است. در زمان های آینده ما مشتاقانه منتظر استقبال بیشتر این سازمان بر روی پلت فرم ما و بهره برداری از تاثیر مثبت این پلت فرم می تواند در جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر