بنگلور پلیس انجام 5000 صفحه اصلی قرنطینه مهر

بنگلور پلیس شهر انجام داده است از 5000 صفحه اصلی قرنطینه مهر از Coronavirus یا Covid-9 مظنون به مردم در 24 ساعت برای اطمینان از آنها باقی می ماند خانه در منافع عمومی.

بنگلور شهر کمیسر پلیس Bhaskar رائو در یک توییت گفت: “5000 صفحه اصلی قرنطینه مهر انجام شد برای اطمینان از آنها باقی می ماند خانه در منافع عمومی است.”

در مورد عدم انطباق او گفت: “من دریافت تماس های برخی از کسانی که مهر در حال حرکت در BMTC اتوبوس و نشستن در رستوران. لطفا تماس بگیرید 100 این افراد خواهد بود تا دستگیر و به دولت شده است.”

برای اجرای دقیق Police department در کارناتاکا به اجرا گذاشته IPC Sec 269 – غفلت در عمل به احتمال زیاد به گسترش عفونت از بیماری های خطرناک به زندگی است. و تحت IPC Sec 270 – بدخیم عمل به احتمال زیاد به گسترش عفونت از بیماری های خطرناک به زندگی است. پلیس همچنین می توانید کتاب زیر بخش های مختلف تحت کارناتاکا پلیس عمل می کنند و بیماری همه گیر عمل می کنند.

Rao تشویق ساکن شهرستان نام Uday Birje که گفت: “تجلیل به شما و تیم خود را ، هر روز نیروی پلیس تحت رهبری خود را بهتر و بهتر. !!”

در حالی که Mukesh Bhandari نوشت: “آقا وجود دارد افرادی که مجبور به حرکت در جستجوی غذا و دیگر امکانات اولیه. لطفا مجموعه ای از یک خط تلفن به ارائه آنها را با نیازهای خود را. این کمک خواهد کرد که آنها را به ماندن در داخل.”

در روز شنبه (22 مارس), 500 تیم از پلیس بنگالور و BBMP تشکیل شد, برای شروع خانه به خانه برای ردیابی و بررسی حدود 40 ، 000 به علاوه خارجی بازگشت مسافران به بررسی آنها اطاعت صفحه اصلی قرنطینه.

“دست مهر انجام خواهد شد و متوجه خدمت کرده است. آنها دنبال خواهد شد ، هر خارجی بازگشت فرد نقض صفحه اصلی قرنطینه خواهد شد مسئول پرونده جنایی در زیر هندی قانون مجازات اسلامی و اپیدمی عمل” کارناتاکا وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفته بود.

این بخش نیز تا به حال صادر شده تجدید نظر سفارش در مورد مهار اقدامات از جمله بسته شدن برخی از فعالیت ها و موسسات است که تمدید upt o نیمه شب از آوریل 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>