بنگلور پلیس شهر مانت #ArrestCorona #COVID19 آگاهی درایو

در میان مسائل اطراف COVID-19 بنگلور پلیس شهر نصب شده #SafeHandsChallenge به گسترش آگاهی از طریق رسانه های اجتماعی.

15 مورد از Coronavirus یا COVID-19 گزارش شده است که در کارناتاکا واقع شدهاست.

“آن زمان ما صحبت در مورد #Coronavirus بیشتر مسئولانه است. بنگلور پلیس شهرستان در حال راه اندازی یک کمپین آگاهی به بحث در مورد باید ها و نبایدها و نیم تنه برخی از افسانه های رایج در. گفتگو بپیوندید. بیایید #ArrestCorona #COVID19.”

روز جمعه پلیس شهر بنگالور ارسال شده در یک سری از پیام ها و شروع به تعامل با بحث پر جنب و جوش با عموم مردم در Facebook و Twitter به اشتراک گذاشتن پیام از تمیزی.

در زمین پلیس هدف قرار دادن ایستگاه های مترو, اتوبوس و خودرو می ایستد برای آگاهی درایو.

پلیس شهرستان تماس آن را یک چالش توییتی “گرفتار نیست! – قبول #SafeHands چالش است. ضبط یک ویدیو کامل خود را با دست بشویید و به اشتراک گذاری آن برچسب زدن #SafeHandsChallenge. تیم برنده است که همیشه به خوبی آماده شده است. ما معرفی همه بنگلور برای #SafeHandsChallenge.”

در روز پنج شنبه بیش از حد, بنگلور, پلیس شهر توییتی “تاج 101: اقدامات ایمنی ساده می تواند یک راه طولانی در مبارزه ما با #coronavirus . در اینجا آسان 123 هر کسی می تواند به دنبال. #ArrestCorona.”

تشویق این تلاش پلیس شهرستان ساکن Sridhar_ رن در پاسخ گفت: “لطفا دقیق عمل در برابر کسی که تف در حالی که سفر در حالی که رانندگی. و غیره. به این افراد می تواند بالقوه حامل #covid19

“تا زمانی که و مگر اینکه این غیر مسئولانه مردم هستند و مجازات آنها هرگز یاد بگیرند عمومی اخلاق” که ساکن شهرستان گفت.

حمله جعلی دست sanitisers

Sandeep Patil مشترک کمیسر پلیس – جرم بنگلور پلیس شهر توییتی “در حالی که همه انجام کمی خود را برای مقابله با کروناویروس مشکل وجود دارد..r چند سوء استفاده از این وضعیت وحشتناک برای ساختن یک جفتک سریع..CCB raid 2 Godowns & توقیف 8,500 جعلی ضد عفونی کننده بطری..2 متهم دستگیر شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>