بنگال مجموعه ₹200 کرور روپیه صندوق اضطراری برای Covid-19

West Bengal راه اندازی ₹200 کرور صندوق برای مقابله با کروناویروس شیوع وزیر Mamata بانرجی گفت: روز دوشنبه پس از یک جلسه اداری.

جدای از این دولت خواسته است تمام موسسات آموزش از جمله دولت, دولت با کمک و خصوصی آنهایی که بسته باقی می ماند تا 15 آوریل است. اوایل دولت بود گفت: موسسات آموزشی در دولت بودند بسته باقی می ماند تا 31 مارس است.

درخواست شده است به نگه داشتن سالن سینما, سالن و استادیوم های بسته تا 31 ماه مارس در حالی که واقعیت نشان می دهد سازان توصیه شده است به حالت تعلیق در آمریکا تا پایان این ماه. هر چند مراکز خرید و بازارهای باز باقی خواهد ماند, آنها خواسته شده است برای پاکسازی محل خود.

“ما با استناد به بیماری های همه گیر عمل 1897 به عنوان یک اقدام احتیاطی. من تکرار وجود دارد بدون نیاز به وحشت. اما ما باید به اقدامات احتیاطی را به عنوان ویروس دیده می شود به سرعت در حال افزایش در هفته چهارم و یا یک ماه پس از اولین تشخیص” رئیس جمهوری گفت: رسانه ها افراد در دولت و دبیرخانه.

“ما نمی توانیم تعطیل مراکز و بازار به عنوان مردم به خرید ملزومات و لوازم. با این حال توصیه می کنیم آنها را به حفظ احتیاط و پاکسازی محل,” او اضافه شده است.

درخواست نیز ساخته شده است به رهبران مذهبی یا جامعه سر به ببینید که عمده وجود دارد جمع آوری است. “ما نمی توانیم تعطیل اماکن مذهبی. اما ما در حال درخواست رهبران مذهبی به اطمینان حاصل شود که عمده وجود دارد جمع آوری است. برگزارکنندگان نمایشگاه در مناطق روستایی شده است درخواست برای به تعویق انداختن برنامه های خود” بانرجی گفت.

به گفته او دولت در حال حاضر قرار داده شده سفارشات به صورت ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) پنکه و دیگر لازم “دنده” برای مبارزه با شیوع ویروس.

پلیس نیز خواسته شده است برای نگه داشتن یک ساعت مچی و ببینید که هیچ احتکار و سیاه-بازاریابی صورت-ماسک و یا سایر موارد ضروری.

هیچ مورد مثبت

تا کنون هیچ فرد در دولت دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

با توجه به بانرجی برخی از 324,000-عجیب و غریب مردم شده اند به نمایش در بنگال و اطراف 5,590 مردم نگه داشته شده است در زیر صفحه اصلی نظارت است.

“تا به حال وجود داشته است هیچ مورد مثبت در دولت است. ما در حال نگه داشتن یک ساعت مچی,” او گفت:.

انتخابات به تعویق افتاد

در ضمن مدنی در انتخابات محلی و انتخابات بدن به دلیل در دولت شده است به تعویق افتاد “برای هم بودن”. انتخابات به 107 مدنی بدن از جمله بزرگترین در دولت – کلکته شهرداری شرکت – علت در ماه آوریل است. تصمیم گیری خواهد شد و پس از 15 روز است.

با توجه به Sourav Das, دولت, انتخابات, کمیساریای همه احزاب سیاسی از جمله حاکم Trinamool کنگره و نخست مخالف بی جی پی توافق به تاخیر انتخابات است.

انتخابات دیده می شود به عنوان یک محک برای هر دو Trinamool کنگره و بی جی پی جلوتر از 2021 مجمع انتخابات است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de