بنگال به صورت دقیق و مستند به قوانین به عنوان Covid موارد سنبله

بنگال غربی روز دوشنبه در اشاره سفت مستند هنجارها و همچنین انجام دور با برخی از تسهیلات آن اجازه داده شده بود قبل پس از نزدیک به سه برابر افزایش Covid-19 موارد مثبت بیش از 24 ساعت گذشته.

جدید Covid-19 موارد مثبت شروع به پریدن کرد به 54 عنوان در برابر آخرین 3-4 روز زمانی که دولت گزارش شده حدود 20-25 مورد در هر روز است. کل فعال موارد در حال حاضر در 245.

به گفته دبیر کل Rajiva سینها تعداد مهار مناطق در سراسر هوره و کلکته افزایش خواهد یافت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اداری جلسه هفته گذشته برگزار شد شناسایی زمینه را انتخاب کنید از کلکته آن دو شهر هوره و فوری همسایه district, North 24 Parganas, به عنوان آسیب پذیر به Covid-19.

14-بعد قاب زمان داده شد تا به مقامات برای ارتقاء این مناطق از مناطق قرمز به نارنجی است. مناطق و محلات در کلکته و هوره در حال مهر و موم شده در حال حاضر.

“وجود خواهد داشت یک اجرای سختگیرانه تر از مستند دستورالعمل در انتخاب مناطق از کلکته و هوره به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است. ما اطمینان حاصل شود که در مناطقی که مهر و موم شده ملزومات در دسترس خواهد بود” دبیر کل گفت.

بنگال غربی ساخته شده است نه عمومی نام مهار مناطق; اما شهرستان مدنی بدن منابع می گوید زاغه در جنوب مرکزی و جنوب کلکته و محلات در سراسر شهر — که در آن خانه واقع شده در مجاورت نزدیک به یکدیگر دیده می شوند که آسیب پذیر هستند.

وزیر Mamata نوری نیز در حال افزایش نگرانی ها در مورد گسترش ویروس در برخی از خوشه ها و یا محلات در این مناطق است.

اجرای سختگیرانه تر

در یکی از این اندازه گیری ها با هدف اجرای سختگیرانه تر از پروتکل های دولت تجدید نظر عملیات بار از گل بازارها و sweetmeat مغازه ها. آنها در حال حاضر کار برای 4 ساعت شروع 8 صبح به عنوان برابر 8 ساعت زمان حافظه آنها اعطا شد قبلا. حرکت به استراحت مستند هنجارها برای چنین غیر ضروری کسب و کار/خدمات کشیده شده بود خشم اتحادیه وزارت امور آن مطرح در سراسر سه حالت مختلف مکاتبات. کلکته اتفاقا به آسیا بزرگترین بازار عمده فروشی گل. بازار عمل می کند هر روز همراه بانک ها از رودخانه Hooghly در حاشیه غربی شهر.

جنبش مردم در تمام بازارهای محدود خواهد شد رئیس اتاق گفت. این به آن معنا نیست که بیش از پنج نفر با ورود به بازار در یک زمان. مغازه ها و یا فروشندگان در این بازار نیز گسترش بیش از یک منطقه بزرگتر است.

آرامش برای صنعت

با توجه به سینها دولت از دریافت برنامه از 1500 واحد تولیدی برای از سرگیری عملیات. برنامه های کاربردی تحت بررسی است.

از این 375 برنامه رد شده اند یا به عنوان “واحد بودند در مهار مناطق” و یا افرادی که می توان در اینجا “هستند در آینده از جمله مناطق” (مشخص شده به عنوان مهار مناطق).

گواهی عدم سوء پیشینه به واحدهای تولیدی داده خواهد شد و در یک مورد-به-مورد. آرامش داده به باغ چای و کارخانه های تولید جوت ایستاده سینها گفت.

سریع آنتی بادی آزمون

غرب بنگال دولت روز دوشنبه آغاز شد انجام سریع آنتی بادی آزمون مطابق با شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) مشاوره صادر شده در مارس 17.

اولین مجموعه از چنین آزمون مورد گزارش انجام شده در زاغه مناطق شمال و جنوب کلکته از کجا Covid19 موارد مثبت گزارش شده است.

آزمون خواهد بود که در “مناطق قرمز که در آن مهار فعالیت می رویم تنها پس از دریافت قبل از ترخیص کالا” از دولت در بخش بهداشت و درمان.

بنگال را به طور متوسط در هر روز تست بهبود یافته به حدود 424 از حدود 200-250 یک هفته برگشت. سریع آنتی بادی آزمایش خواهد کمک به شناسایی و یا جدا شده “مشکوک Covid موارد” سریعتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de