amit shah, west Bengal BJP unit, Citizenship Amendment Act, Kolkata, Shaheed Minar groundشاه بود, آخرین بازدید, West Bengal در اکتبر 1, زمانی که او خطاب به یک سمینار در مورد شهروندی, اصلاحیه لایحه (کابین) در Netaji ورزشگاه سرپوشیده. (PTI عکس)

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah است به احتمال زیاد به آدرس یک تجمع در کلکته در مارس 1, زمانی که او خواهد شد روساي توسط غرب بنگال BJP واحد برای عبور از تابعیت متمم قانون (CAA), حزب, منابع گفت: در روز پنج شنبه. این تجمع برگزار خواهد شد در شهید منار زمین.

“Amit Shah جی خواهد بود تکيه در 1 مارس و سپس او را نشانی از یک رالی. وجود دارد برای حمایت از کا” یک مقام ارشد دولت بی جی پی رهبر گفت. شاه بود, آخرین بازدید, West Bengal در اکتبر 1, زمانی که او خطاب به یک سمینار در مورد شهروندی, اصلاحیه لایحه (کابین) در Netaji ورزشگاه سرپوشیده.

اخبار مرتبط

این لایحه تبدیل به قانون پس از آن مجلس اشاره و رئیس جمهور را تصویب. جدید قانون تابعیت پدید آمده است به عنوان آخرین flashpoint در دولت با TMC مخالفت با قانون ستیز دندان و ناخن و BJP فشار برای اجرای آن است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی