بن استیلر رد تماس برای حذف دونالد و Melania Trump cameo از Zoolander

بن استیلر بازیگر به عقب رانده در برابر منتقدان که خواست او را برای حذف رئیس جمهور تهمت و بانوی اول Melania Trump را cameo از یکی از فیلم های خود را.

Stiller, 54, در مصاحبه ای گفت: در این هفته که مردم خواسته اند او را به خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن cameo از سال 2001 کمدی Zoolander اما او خودداری به علت خود اظهار داشت: اعتقاد به این که دوره های زمانی مختلف باید محترم شمرده شود.,

“ما تیراندازی شد در حال حاضر از بین رفته VH1 Fashion Awards … و مردم به آینده فرش قرمز ما آنها را کنار کشیده و از آنها خواست تا به بحث در مورد درک Zoolander و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و Melania بود که” استیلر که شده است از منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در مورد cameo.

“من تا به حال مردم در رسیدن به من و گفت: شما باید ویرایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از Zoolanderاما در پایان روز بود که یک بار هنگامی که وجود دارد و اتفاق افتاده است” استیلر ادامه داد.

“وجود دارد بنابراین بسیاری از فیلم [در آن زمان] است که تا به حال احمقانه cameo از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” استیلر گفت. “او به نمایندگی از یک چیز خاص.”

استیلر نیز صحبت کرد و در مورد ظهور “انصراف ” فرهنگ” و “صحت سیاسی” در کمدی جهان امروز است.

“راستش من نمی دانم اگر این سیاست تا آنجا که فقط جو از صحت سیاسی در حال حاضر و همه ترس به چیزی می گویند که توهین آمیز” استیلر گفت.

“Comedically, آن را قطعا به چالش کشیدن,” او گفت: “من فکر می کنم آن را بسیار سخت تر در حال حاضر و زمانی که من فکر می کنم در مورد فیلم هایی که من کار می کرد در گذشته, و من به آنها نگاه کنید در حال حاضر قطعا وجود دارد جوک و صحنه و من, رفتن,” اوه, من نمی دانم اگر ما می تواند بدست دور است که امروز در همه.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im