سناتور. بن Sasse سرزنش حزب کمونیست چین را “تخلفات و misrule” در میان به سرعت در حال گسترش coronavirus که به کشته شدن بیش از 1000 نفر است.

نبراسکا از حزب جمهوری خواه نوشتن برای ایالات متحده آمریکا امروز چهارشنبه گفت که “کمونیسم کامل انکوباتور” برای شیوع رخ می دهد و برجسته چینی خبرچین که برای صدایی زنگ در بیماری.

“چین درنده طعمه سیستم خود مردم” نوشت: Sasse. “محاکمه تبدیل به تراژدی بحران تبدیل شدن به فجایع و کارفرمایان در پکن بهره برداری شکست خود را به عنوان پوشش جدید و بدتر رسیده است.”

در هفته های پس از شیوع چین قرنطینه بیش از 50 میلیون نفر از مردم آن را به عنوان غربت سیمان کامیون اسپری ابرها از مواد ضد عفونی کننده همراه ترک خیابان های شهرستان. گزارش crematoriums در ووهان کار “24/7” به فرآیند “100s از بدن” به رهبری ادعا می کند که دولت چین پوشش است تا مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور چین عینک ماسک صورت در یکی از اولین حضور پس از وقوع این هفته است.

“اگر ظالم در پکن اذعان اشتباهات آنها دور تراشه در حق خود به قانون” نوشت: Sasse. “به ناچار پاسخ آنها رفت و برگشت به مشکلات زیر فرش و تقاضا و حتی کنترل بیشتری بر زندگی 1.4 میلیارد شهروندان چینی — همیشه تهاجمی نظارت همیشه کامل و ارسال به CCP ایدئولوژیک تبلیغات. این یک مخاطره آمیز بازی.”

Sasse یکی از کنگره ترین تردید صدای در رابطه با چین است. او لعنتی NBA, بسکتبال, بازیکنان, برای حمایت از این کشور در جریان تظاهرات در هنگ کنگ و او به شدت انتقاد کرد در برابر بریتانیا پتانسیل اجرای چین-حمایت Huawei 5G اینترنت زیرساخت در ماه گذشته گفت: انگلیس به دعوت “نظارت دولت commies” برای کمک به ساخت آن در آینده اینترنت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im