BelfricsBT جهانی blockchain راه اندازی همراه با YoSync یک start-up در انکوباتور در دمای IIITB-IMACX Studios, امضا توافقنامه همکاری تحقیقاتی با IIIT بنگلور به طور مشترک توسعه BelYo کشور Covid-19 blockchain پلت فرم.

BelYo با استفاده از BelfricsBT Belrium blockchain پلت فرم برای تبدیل Covid-19-مربوط بالینی و واکسیناسیون اطلاعات از شهروندان در حال حاضر از شکل فیزیکی به دارایی های دیجیتال است که می تواند بازیابی از طریق تماس ردیابی برنامه های کاربردی مانند Aarogya Setu از طریق نرم افزار برنامه رابط (API). با استفاده از این رابط های برنامه کاربردی, یک فرد می تواند اسکن و بازیابی اطلاعات (رنگ-کد نتایج) از طریق یک کد QR و این روند خواهد بود 100 درصد تماس های کمتر و بدون درز در هر نقطه ای از ورود طول و پست Covid-19 دوره. این پروژه شده است تامین می شود Mphasis F1 بنیاد به عنوان بخشی از خود بزرگتر توسعه برنامه برای مقابله با Covid-19 همه گیر در هند.

“ما تا به حال آغاز Covid-19 چالش ‘Setu Bhandhan’ در ارتباط با Mphasis به پشتیبانی IIITB را شروع یو پی اس با تحقیقات و بودجه. BelYo فراهم می کند یک راه حل است که نیاز به ساعت. با ایجاد دارایی های دیجیتال در blockchain این مکمل موجود Covid-19 برنامه های کاربردی مانند Aarogya Setu Apthamitra (در کارناتاکا) ، با استفاده از دولت از هنر چند ماژول مدیریت لایه BelYo خواهد بود قادر به ردیابی ساده از تمام Covid-19 بيمار در هند از علائم به گواهی واکسیناسیون در یک شیوه غیر متمرکز بدون به خطر انداختن حریم خصوصی اطلاعات” گفت: پروفسور Sadagopan مدیر IIIT بنگلور و رئیس IITB-IMACX Studios.

بیش از 90 درصد از سرخپوستان باید سوابق پزشکی خود را تنها در شکل فیزیکی. این Covid-19 همه گیر ساخته شده است آن را ضروری است برای افراد به digitise سوابق پزشکی خود را برای استفاده در آینده. BelYo تست شده در چند درمانگاه در بنگلور آنها را قادر می سازد برای پیگیری جزئیات خود را Covid-19 آزمون که در حال انجام است. این پلت فرم با هدف رسیدن به 730 ICMR-مصوب دولت labs و 270 خصوصی labs, شروع هفته دوم مرداد.

“Covid-19 عفونت در حال افزایش هر دو در هند و در سراسر جهان وجود دارد نیاز به استفاده از تکنولوژی برای مقابله با این وضعیت قبر. با کمک این حمایت مالی ما خواهد بود قادر به تسریع در پلت فرم ما رول گسترش عملیات ما و در هیئت مدیره مرکز آزمون (بیمارستان ها و آزمایشگاه خصوصی) تا پایان سال 2020 است. رفتن به جلو BelYo است که به دنبال در 5 درصد سهم بازار توسط 2023 از بیش از یک لاخ بالینی آزمایشگاه در هند است که کمک به ما در رسیدن به یک درآمد ناخالص هدف از 200 میلیون دلار ظرف پنج سال. ما همچنین در حال حاضر در مذاکرات با سرمایه گذاران بیشتر برای بالا بردن ما سری A تا پایان سال 2020” گفت: Praveenkumar Vijayakumar بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Belfrics ،

BelYo طرح به صدور گواهی برای Covid-19 بالینی سوابق و گواهی واکسیناسیون فرزندتان در blockchain در هزینه قیمت کمتر از ₹20. “نهایی اسناد و مدارک برای Covid-19 خواهد بود که سوابق واکسیناسیون از شهروندان است. هنگامی که ما رسیدن به این مرحله و سپس ضبط و بازیابی داده ها چنین می شود حیاتی برای هر فعالیت اقتصادی است. BelYo ساخته شده است به صدور چنین گواهینامه های دیجیتال (بالینی و ایمنی گواهینامه) با “n” تعدادی از مدیران در دولت و یا شهرداری سطوح و اتحادیه دولت به عنوان سوپر مدیر. این کمک خواهد کرد که نظارت در سراسر کشور ورزش از طریق فن آوری در طول مرحله واکسیناسیون برای جمعیت عظیمی مانند هند” گفت: Satish Shekar, موسس و مدیر عامل شرکت YoSync.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de