بل در نوتردام در پاریس عوارض در سالگرد یک سال از تاریخی آتش

Parisians کف خود را از بالکن به عنوان کلیسای جامع نوتردام زنگ tolled یک سال پس از دوزخ سوخته تاریخی کلیسا.

عظیم بل بود که بازیگران در سال 1681 به طور سنتی تنها پله طی عمده مراسم مذهبی پاپ بازدیدکننده داشته است یا در مجالس ترحیم از رئیس جمهور. چهارشنبه زنگ بود نه تنها به مناسبت سالگرد آتش سوزی ویرانگر بود اما نیز انجام می شود در 8 p. m. به افتخار بهداشت و درمان کارگران به خطر انداختن زندگی خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

مردم در سراسر جهان پشتیبانی خود را ارائه و پس از یاد کلیسای جامع مجموعه ای از آتش سوزی سال گذشته است. مقامات گفت که حتی با بسیاری از آتش نشانان مشغول به نبرد شعله ساختار آمد در ظرف 30 دقیقه به طور کامل نابود شده است.

کلیسای جامع است که هنوز هم تحت مرمت خواهد شد و در سال های آینده. زنگ کارگران ملبس به hazmat مناسب و ماسک برای جلوگیری از مقادیر زیاد سمی سرب که پخش شد در مورد از آتش است. زنگ tolled برای پنج دقیقه.

این تنها دومین بار است که زنگ که دومین در فرانسه شنیده شده است پس از فاجعه است. همچنین پله سپتامبر گذشته به افتخار سابق رئیس جمهور فرانسه ژاک شیراک که درگذشت.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کرده است گفت که او امیدوار کلیسا خواهد بود بازسازی شده طی پنج سال, هر چند وجود دارد در حال حاضر شده است به تاخیر می اندازد.

“هدف ما این است برای آماده سازی کلیسای جامع انبوه در آوریل 16, 2024,” Jean-Louis Georgelin گفت: عصر ایران. Georgelin است با سرکشی به ساختمان را مرمت.

Coronavirus همه گیر ادعا کرده است زندگی بیش از 17,000 مردم در فرانسه و آلوده مورد 130,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im