ادم AIIMS-ریشیکش توسعه سیستم مانیتورینگ از راه دور ارزیابی سلامت Covid-19 بيمار

هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS)-Rishikesh, در همکاری با بنگالور مبتنی بر دفاع PSU بهارات الکترونیک محدود (BEL) را توسعه داده است که سلامت سیستم نظارت از راه دور ارزیابی سلامت Covid-19 بیماران قرنطینه در خانه ها و بیمارستان ها. علاوه بر این هدف به میزان قابل توجهی کاهش خطر قرار گرفتن در معرض بهداشت و درمان کارگران این راه حل نیز انتظار می رود به منظور کاهش افزایش تقاضا از PPE و دیگر تدارکات.

بر اساس ورودی های داده شده توسط AIIMS-Rishikesh ادم توسعه اثبات مفهوم (PoC) مدل از یک سیستم یکپارچه سازی غیر تهاجمی نظارت بر سلامت سنسور برای اندازه گیری پارامترهای حياتی مانند دما و ضربان قلب SPO2 (اشباع اکسیژن سطح) و تنفس رای دادن.

ادم که اثبات تخصص در شبکه محور و IoT سیستم نیز شبکه این سنسور برای از راه دور نظارت بر پارامترهای مهم.

یک نرم افزار موبایل/مرورگر وب توسعه داده شده است برای مردم را به ثبت نام با AIIMS-ریشیکش هنگامی که آنها نشان می دهد علائم Covid-19. AIIMS-ریشیکش را بررسی شکایات بیمار و بر اساس ارزیابی بالینی توسط کارشناسان بهداشت نظارت کیت تحویل داده خواهد شد به بیمار به صورت دوره ای نظارت از پارامترهای مهم.

بیمار سلامت معیارهای همراه با بیمار, محل آپلود به طور منظم به یک متمرکز فرمان و مرکز کنترل (CCC) در ابر با استفاده از هر دو بیمار با تلفن همراه یا انتگرال GSM سیم کارت. استفاده از ابر را تسهیل بدون درز پوسته پوسته شدن از پایگاه داده از Covid-19 مظنون/بیماران.

این نرم افزار را از هشدارها در قالب پیام به پزشکی افسران و کارکنان بهداشت و درمان هنگامی که پارامترها سلامت بیش از آستانه. آن را نیز ضبط شدت از وضعیت بیمار در رنگ های مختلف کدهای.

تجزیه و تحلیل داده های نرم افزار از CCC را نیز به صورت گرافیکی نقشه جغرافیایی توزیع Covid-19 مظنون/بیماران در دولت است. این کمک خواهد کرد که اداره بیمارستان در تجسم نقاط داغ و در نظر گرفتن اقدامات لازم برای منزوی و محاصره کردن این مناطق به بررسی گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im