پکن شاهد ‘صخره مانند قطره در Covid-19 مورد: چینی متخصص

یک کنترل بیماری کارشناس گفت که پایتخت چین است که دیده می شود یک دوم عود coronavirus خواهد شاهد یک “صخره مانند” کاهش در موارد جدید تا پایان این هفته با تلاش برای قطع زنجیره انتقال جریان رویترز گزارش داد.

این شهر دارای جمعیتی حدود 20 میلیون نفر و این گزارش اولین مورد از موج دوم coronavirus در ژوئن 11, مرتبط با آلاینده های مواد غذایی عمده فروشی مرکز.

به عنوان بسیاری از 236 نفر آلوده شده اند در بدترین شیوع در پکن پس از ویروس پدید آمده در ووهان را با غذاهای دریایی بازار در اواخر سال گذشته.

پکن روز دوشنبه گزارش نه موارد جدید به شدت پایین از 22 روز قبل است.

“اگر شما کنترل منبع و قطع زنجیره انتقال این تعداد را به یک صخره مانند رها کردن” وو هائو یک کنترل بیماری متخصص از ملی کمیسیون بهداشت گفت: وزارت بهداشت در مصاحبه ای پخش اواخر روز یکشنبه طبق گزارش رویترز.

پس از دوم شیوع میلیون ها نفر از مردم خود را به حال عادی مختل طی 11 روز با برخی از ترس که city lockdown قریب الوقوع است. پرواز از پکن به دیگر نقاط چین نیز محدود شده است.

اما وو گفت: پکن بود نه رهبری برای “سیل مانند” مستند بر خلاف ووهان شیوع زمانی که اطلاعات کمی در اختیار, و اضافه کرد که مستند تاکتیک شده بود دقیق تر این زمان.

برای کنترل گسترش ویروس پکن تعیین شده چهار محله به عنوان در معرض خطر و 39 به عنوان متوسط خطر از دوشنبه.

مردم می توانند ترک و وارد متوسط خطر محلات با درجه حرارت کنترل و ثبت نام. اما بلوک آپارتمان با دو یا بیشتر از موارد تایید شده در یک به طور کامل قفل شده است.

در معرض خطر بالا محله های مسکونی در کل ترکیب قفل شده است و در صورت وجود حتی یک عفونت وجود دارد.

برای شناسایی حامل مقامات پکن شده اند تهاجمی انجام آزمایش بر روی افراد آنها خیال در بالاتر-گروه های در معرض خطر مانند کارگران رستوران و مواد غذایی و بسته پیک.

ساکنان برخی از کم خطر محلات نیز آزمایش شده است. همانطور که از شنبه حدود 2.3 میلیون پکن ساکنان شده بود را آزمایش کردند به گزارش رویترز گزارش.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *