پکن آزمایش میلیون ها نفر برای Covid-19

مواد غذایی و آشامیدنی لوله پپسی است به حالت تعلیق عملیات در پکن پس از برخی از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus در چینی پایتخت که در آن مقامات شهرستان در حال انجام Covid-19 آزمون در میلیون ها نفر به خصوص کارکنان رستوران خدمات تحویل مواد غذایی و فروشندگان بازار.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: آن گزارش شده بود 32 جدید Covid-19 موارد در کشور است.

از داخل کشور منتقل, موارد, 22 مورد تشخیص داده شد در پکن و سه کشور همسایه هبی استان NHC گفت.

همچنین در روز شنبه هفت جدید بدون علامت موارد گزارش شده آن افزود که 111 بدون علامت موارد از جمله 58 از خارج از کشور بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی.

شهرداری کمیسیون بهداشت پکن که در آن خوشه ای از موارد گزارش شده گفت که از 11 ژوئن تا 20 پایتخت گزارش شده بود 227 تایید داخل کشور منتقل موارد همه آنها دریافت درمان در بیمارستان است.

وجود دارد 18 بدون علامت موارد هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی و وارداتی مورد بستری در پکن کمیسیون گفت.

دولتی روزانه مردم گزارش داد که شرکت پپسی پکن است به حالت تعلیق عملیات پس از برخی از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus.

تا شنبه

تا شنبه پکن تا به حال نمونه در مجموع 2.29 میلیون نفر برای نوکلئیک اسید تست در طی غربالگری برای Covid-19 موارد بین ماه های ژوئن 11 تا 20, محلی, مقامات گفت.

این بخشی از تلاش ها برای آزمون کارکنان از تمام مواد غذایی-خدمات مرتبط از جمله رستوران و مواد غذایی تحویل شرکت.

هند صاحب رستوران گفت که آزمون تمام کارکنان خود را آمده بود به عنوان منفی است.

پکن, دومین شهر چینی که با توسل به توده تست. ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر سال گذشته مورد آزمایش تقریبا همه از آن 11 میلیون نفر در ماه گذشته.

پکن آغاز شد و تلاش برای مهار coronavirus در جای پای جنگ جدید با خوشه هایی از موارد آمده از مه 30 از شهر اصلی Xinfadi بازار عمده فروشی.

افرادی که نمی باید از تماس با افراد در پکن Xinfadi غذاهای دریایی در بازار بین 30 مه و ژوئن 12 بسیار کم خطر آلوده شدن با Covid-19 شهرستان خبر داد.

همه ساکنان از 40 مهر و موم کردن جوامع در پکن خواسته شده است به ترک خانه های خود برای جلوگیری از عفونت متقاطع ژانگ Qiang های دولتی گلوبال تایمز به نقل از یک مقام رسمی با پکن Covid-19 پیشگیری تیم عنوان کرد و گفت.

افراد زير 14 روز جمعی قرنطینه در پکن پزشکی مشاهده می شود منتشر شد اگر خود را نوکلئیک اسید تست نتایج منفی در پایان قرنطینه.

در حال حاضر در مجموع 474 مجموعه نمونه سایت ها و 2,083 نمونه غرفه راه اندازی شده اند در مناطق شهری و روستایی در پایتخت با 7,472 کارگران شده بسیج برای شرکت در غربالگری در سراسر شهر ژانگ گفت.

چینی سوار-نقطه غول دیدی Chuxing نیز ارائه آزمایش رایگان به تمام رانندگان در پکن. دیدی گفت: رانندگان همچنین می توانید به نه تازگی باز اپیدمی پیشگیری از ایستگاه های وسایل نقلیه خود را ضد عفونی با توجه به گزارش در پکن روزانه.

همه کارکنان حمل و نقل عمومی و شرکت های تاکسی در پکن Daxing نیز در حال آزمایش است. در حال حاضر 1,471 اتوبوس و رانندگان تاکسی در این منطقه آزمایش شده اند پکن اخبار گزارش روز شنبه.

همانطور که از شنبه کلی موارد تایید شده در چین رسیده بود 83,378 از جمله 331 بيمار که هنوز تحت درمان با 15 در شرایط شدید.

در مجموع 78,413 مردم مرخص شده پس از بهبودی و 4,634 که مردم از این بیماری, این کمیسیون گفت که اضافه کردن جدید و میر گزارش شده در روز شنبه.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *