پکن تعطیل بزرگترین بازار عمده فروشی پس از شش جدید Covid-19 موارد گزارش شده

پکن تعطیل کرده است چندین بازار از جمله بزرگترین Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار و قفل شده 11 جوامع مسکونی در نزدیکی آن پس از شش جدید در داخل کشور منتقل coronavirus موارد گزارش شده از چوب خط حساب کردن تا نه در پایتخت در سه روز گذشته در حالی که 12 عفونت های جدید ثبت نام کرده بودند در سایر نقاط چین است.

مقامات در پکن در بر داشت coronavirus در هیئت مدیره سفت وارداتی ماهی قزل آلا در Xinfadi بازار است.

ملی چین کمیسیون بهداشت, (NHC) گفت: از 18 جدید کروناویروس موارد 11 تایید شد موارد گزارش شده در کشور در روز جمعه از جمله شش در داخل کشور-انتقال عفونت در پکن.

همچنین در روز جمعه هفت جدید بدون علامت موارد گزارش شده از مصرف کل تعداد این افراد در قرنطینه به 98 آن را گفت.

همه از جمله مشتریان و فروشندگان گوشت قرار گرفته اند نوکلئیک اسید تست. در مجموع شش بازارهای عمده فروشی در پکن به حالت تعلیق و یا تا حدی به حالت تعلیق عملیات در جمعه, جهانی, گزارش تایمز گفت.

Xinfadi بازار

پس از ظهور ویروس در بازار نه افراد مرتبط قرار داده شده است به قرنطینه حتی اگر نتایج آزمایش منفی بودند ژانگ یوخی رئیس Xinfadi بازار گفت: پکن اخبار روز جمعه.

به گزارش AP, 11 جوامع مسکونی در نزدیکی Xinfadi بازار قرار داده شده اند و تحت مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس.

همچنین به نقل از مقامات شهر پکن گفت که 45 کارگران در بازار باید آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

دولتی شین هوا اخبار آژانس گفت: Xinfadi بازار دارای مساحت 112 هکتار حدود 1500 مدیریت پرسنل و بیش از 4000 مستاجران.

ناگهانی افزایش موارد در پکن باعث شده زنگ هشدار میان مقامات به عنوان شهر بود که به خوبی محافظت شده از سایر نقاط کشور است گزارش موارد جدید برای حدود دو ماه.

ویروس برمی گرداند ؟

این موارد جدید نگرانی از امکان تجدید حیات coronavirus در چینی پایتخت.

مقامات محلی خواسته شده است برای حفظ زمان جنگ وضعیت مصمم به از بین بردن امکان دوم شیوع Cai چی حزب کمونیست دبیر شهرستان گفت.

چینی بهداشتی کارشناسان معتقدند پراکنده موارد عادی هستند که این بیماری همه گیر به پایان رسیده است اما یک تجدید حیات بعید است که به عنوان سرمایه 20 میلیون نفر در حال عمیقا آگاه از اقدامات دولتی گلوبال تایمز گزارش داد.

دو مورد گزارش شده در روز جمعه در حال همکاران از یک مرکز تحقیقاتی در پکن Fengtai و آنها در حال دریافت درمان در تعیین بیمارستان.

یک بیمار surnamed Liu سفر کرده بود به چینگدائو در شرق چین شاندونگ استان به مدت پنج روز در حالی که دیگر هیچ سفر اخیر تاریخ Fengtai رسمی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

پکن بلافاصله تعطیل گوشت گاو و بره مرکز تجارت عمده Xinfadi بازار و راه jingshen غذاهای دریایی بازار در Fengtai که در آن تنگ بود که تست شده برای coronavirus روز پنج شنبه در بازدید کرده بود.

پکن را تقویت خواهد کرد Covid-19 کنترل از سر صنعت غذا با هدف قرار دادن گوشت و غذاهای دریایی, بازار سوپر مارکت, گوشت منجمد در انبارها و رستوران بین المللی, گزارش تایمز گفت.

پکن روز جمعه نیز تغییر تصمیم خود به بازگشایی مدارس از اول تا سوم نمرات خود را از این شهر گزارش جدید Covid-19 موارد برای دو روز متوالی.

زو Hejian یک سخنگوی پکن شهرداری از دولت گفت: رسانه ای که “خطرات ناشی از بیماری همه گیر وجود دارد و ما نمی تواند تحمل کند و هر شل به طور منظم در پیشگیری و کنترل است.”

همانطور که از جمعه به طور کلی موارد تایید شده در چین رسیده بود 83,075 از جمله 74 بيمار هنوز تحت درمان با هیچ کس در شرایط شدید.

در مجموع 78,367 مردم از بيمارستان مرخص شده بودند پس از بهبودی و 4,634 مردم مرده بود از بیماری NHC گفت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *