پکن آمار توسط ثبت وارداتی coronavirus موارد جدید در داخل کشور منتقل موارد

پکن شد آمار تعداد رکورد وارداتی موارد از کروناویروس جدید به عنوان محلی انتقال در چین کاهش یافت و به صفر قرار دادن فشار بر روی چینی پایتخت به روی صفحه نمایش از آلوده مسافران و منزوی کردن موارد مشکوک.

این اولین بار پس از این ویروس در زمان برگزاری در اواخر سال گذشته در استان هوبئی – از جمله شهر ووهان در مرکز شیوع این بیماری – که در چین ثبت کرده است هیچ محلی منتقل موارد است.

در روزهای اخیر در چین به طور فزاینده ای متمرکز مقابله با آن-بیماری تلاش های ورودی مسافران به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش جهانی آن رد پای بالا بردن چشم انداز موج دوم ورود عفونت از خارج از کشور.

“یک جرقه می تواند شروع یک دشت آتش” رسمی چین روزانه نوشت در سرمقاله روز پنج شنبه.

پکن گزارش 21 مورد جدید از عفونت ها از خارج از کشور در روز چهارشنبه بیشتر مردم از سفر اسپانیا و بریتانیا است. پکن عفونت اختصاص بخش عمده ای از 34 جدید وارداتی موارد دیده می شود در سرزمین اصلی چین است.

از هفته گذشته پکن پایتخت فرودگاه بین المللی حک شده از یک منطقه ویژه برای تمام پروازهای بین المللی, با تمام توشه مسافران مورد نیاز برای ارسال به سلامت چک. غیر حمل و نقل مسافران شد و سپس فرستاده شده به یک پردازش محل که از آنها اعزام شدند, به مکان تعیین شده برای اجباری 14 روز در قرنطینه.

چینی پایتخت در حال حاضر متوقف اجازه می دهد مردم ورود از خارج از کشور به خود تهدید و حتی اگر فرد دارای یک محل برای اقامت به تنهایی و در انزوا که اجازه داده شد قبل از دولت, به گزارش رسانه ها در روز پنج شنبه.

پروازهای بین المللی به پکن خواهد بود منحرف به شهرهای مجاور مانند تیانجین Shijiazhuang تیوان و وزارت امور مالی خروجی اخبار Caixin گزارش روز چهارشنبه با استناد به منابع بی نام. این طرح تنها به درخواست پرواز توسط چینی حامل آن اضافه شده است.

گزارش می دهد که مقامات حمل و نقل هوایی خواهد منحرف کردن برخی از ورود بین المللی در پکن به همسایه شهرستانها نشان می دهد این شهر ممکن است به آن حد در غربالگری های دریافتی بازدید کنندگان چین روزانه گفت: در سرمقاله خود.

گوانگدونگ استان گزارش شده و نه جدید وارداتی موارد در حالی که شانگهای را دیدم تازه دو عفونت از خارج از کشور آوردن تعداد کلی وارداتی موارد به 189 تا کنون.

در مقابل مرکزی چین در شهر ووهان در مرکز این کشور شیوع کروناویروس, گزارش بدون عفونت های جدید برای اولین بار با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین می ایستد در 80,928 با کلی مرگ و میر در 3,245 از پایان چهار تا هشت از روز قبل.

در مرکز استان هوبئی وجود دارد و هشت جدید, مرگ و میر با استان ووهان حسابداری برای شش نفر از مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>