در خور پاسخ داده شده به کسانی که مصاحبه چشم بد در سرزمین های هندی در Ladakh: ساعت مودی

می گوید: جهان شاهد هند قدرت و تعهد به حفاظت از مرزهای خود و حاکمیت

نخست وزیر نارندرا مودی اظهار داشت در روز یکشنبه که هند داده است در خور پاسخ به کسانی که بازیگران یک چشم بد در قلمرو خود در Ladakh بیان کرد که در آن سربازان شجاع نشان داده اند که آنها را نمی خواهد اجازه می دهد که ملت ایران غرور صدمه دیده است. مودی قوی کلمات ماهانه خود را ‘Mann ki Baat’ پخش آمد در میان یک بن بست بین هند و چین ارتش در شرق لاداخ با مخالفت کنگره به طور مداوم حمله به دولت مرکزی بر سر این موضوع.

نخست وزیر نیز شدید فشار برای استفاده به صورت محلی ساخته شده محصولات و گفت که “آواز محلی” نیز یک راه برای تقویت کشور و به آن خدمت می کنند.

هند افتخارات روح دوستی و همچنین قادر به دادن پاسخ مناسب به هر دشمن بدون shying دور مودی گفت: بدون نام بردن چین است.

“یک پاسخ در خور داده شده به کسانی که بازیگران یک چشم بد در سرزمین های هندی در Ladakh. سربازان شجاع ما نشان داده اند که آنها هرگز اجازه خواهد داد که افتخار مادر هند به صدمه دیده است” مودی گفت.

جهان دیده است هند قدرت و تعهد به حفاظت از مرزهای خود و حاکمیت او گفت:, و پرداخت غنی در مراسم تجلیل از 20 سربازانی که کشته شدند در طول یک برخورد خشونت آمیز با نیروهای.

صحبت در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس که همچنان به گسترش در سراسر کشور مودی از مردم خواست تا دقت بیشتری در طول ‘باز’ دوره گفت: “اگر آنها نمی پوشیدن ماسک و موفق به حفظ اجتماعی فاصله آنها را از آسیب رساندن به خود و دیگران است.

منتشر شده در


28 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *