ایران با اختلافات بیش از وایومینگ Rep. لیز چنی سوم-رتبه جمهوری خواه در خانه است هر دو در مورد رئیس جمهور تهمت و جهت مهمانی رفتن به جلو اگر او را شکست داد و در ماه نوامبر.

“هیچ کس داده است گفت: یک استراتژیست جمهوری خواه که نخواست نامش فاش شود به صحبت رک و راست. “هنوز هم وجود دارد زمان. اما شما می خواهم که به یک احمق نیست حداقل به فکر می کنم در مورد زندگی پس از POTUS در این نقطه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن باقی می ماند یک کلوسوس در درون حزب است که چرا چنی یابد و خودش را در محاکمه میان خانه محافظه کاران بیش از وفاداری او به رئیس جمهور. او اخیرا درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن بر سیاست خارجی و coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci. “آمریکا و سزاوار بهتر است به عنوان ما صندلی کنفرانس ایم” Rep. مت Gaetz یک جمهوری خواه فلوریدا و تهمت متحد. “لیز چنی باید گام پایین و یا حذف شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتهایی دموکراتیک چلنجر جو بایدن برای هفته هر دو سطح ملی و در میدان نبرد متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است کشیدن بین 37 درصد و 44 درصد آرا در نظرسنجی قدمت آن به اواخر ماه ژوئن.

چنی دختر سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور تلاش است تا موقعیت خودش را به عنوان یک برگ برنده وفادار با وجود اختلافات. او به فاکس و دوستان شما در روز شنبه که او آرا با او “چیزی شبیه به 97% از زمان” یک شکل از عهده megyn kelly را قانونی تهمت ردیاب. اما او به احتمال زیاد نشان دهنده بازگشت به بوش-چنی سال در سیاست خارجی پس از چهار سال از ریاست جمهوری رئیس جمهور که صحبت در مورد “امریکا برای اولین بار” و پایان “جنگ بی پایان.”

بسیاری از چنی در intraparty دشمنان نمی خواهند به حزب جمهوری خواه بازگشت به متهاجم سیاست خارجی است. “من فکر می کنم یکی از چیز خوب در مورد رئیس جمهور تهمت است و او در تلاش برای پایان دادن به جنگ در افغانستان پس از 20 سال” رند پل سناتور. یک کنتاکی از حزب جمهوری خواه با سی ان ان گفت. “لیز چنی یکی از موانع اصلی برای پایان دادن به جنگ است.” او افزود: “من فکر نمی کنم او را خوب برای کشور است.”

Gaetz علاوه بر اینکه نزدیک به تهمت و کاخ سفید نیز یک منتقد بوش-چنی-سبک سیاست خارجی است. او حتی رای دادند در برابر تهمت و دولت در یک قطعنامه که باید متوقف جمهور از به راه انداختن جنگ پیشگیرانه با ایران پس از قاسم سلیمانی کشتن در اوایل این سال است. او همچنین رای گیری برای قطعنامه برای جلوگیری از پشتیبانی ایالات متحده برای جنگ در یمن است که تهمت را وتو کرد.

با وجود همه فن حریف بق توسط خانه آزادی حزبی در اوایل این هفته, چنی, اتحاد طرفداران او. “من می دانم که [لیز چنی] به عنوان یک اصولی رهبر قرار می دهد که کشور خود را برای اولین بار” توییتی سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در روز سه شنبه. “در ماه های آینده ما در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی از رهبران به گام صحبت می کنند ذهن خود را و ایستاده برای اعتقادات خود.”

بولتون از دست داده است برخی از قدرت ها با جمهوری خواهان به عنوان یک نتیجه از خود بگویید همه کتاب که در آن او را شکست و با مغلوب ساختن پیشی جستن در تعیین مد. اما تلاش برای او را boogeyman در اخیر توافق اولیه کمپین شکست خورده به عنوان آزادیخواه-تکیه نامزد که هواداران پس از انتخابات از دست داده.

چنی همچنین ارائه حمایت اولیه برای یک رقیب اصلی برای تشکر. توماس Massie یک آزادیخواه جمهوری خواه کنتاکی که همچنین به طور خلاصه فرار گرفتار تهمت بیش از coronavirus اقتصادی بسته نجات قبل از بحث نظرات توسط چلنجر گزارش شده است. Massie زخم برنده اصلی خود را در یک زمین لغزش.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور حمله کرده چنی هر دو برای درک بی وفایی به پدر و بیش از سیاست تفاوت که به احتمال زیاد به باقی بماند و حتی پس از او از دست رفته است از کاخ سفید است. “ما در حال حاضر یکی از میت رامنی ما لازم نیست دیگر … ما نیز نیازی به جنگ های بی پایان او برای طرفداران” او هنوز توییتی.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد این بود که او ممکن است تصور طلیعه چیزی بودن در یک جدید پوپولیستی و ناسیونالیستی دوران در ایران. اما بسیاری از مشاوران او در اصل در آورده به رهبری رئیس سابق استراتژیست استیو Bannon دارند کنار. معاون رئیس جمهور مایک پنس و سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل نیکی هیلی در میان تهمت مقامات بهترین موقعیت برای اجرا در سال 2024. “آن را مانند بوش جمهوری خواهان هرگز چپ” گفت: یک Bannon-دوستانه عمل.

برخی از populists باید دوخته امید خود را در سن. جاش هاولی میسوری جمهوری خواه و یا حتی بهداشت ، تام پنبه یک جمهوری خواه آرکانزاس یک بار در ارتباط با نومحافظه کاران. اما پنبه همراه با فلوریدا جمهوری خواه ایالت و سناتور ” مارکو روبیو که فرار ناموفق برای نامزدی ریاست جمهوری در سال 2016 را در آغوش خاص مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر گرایش در حزب. و حدس و گمان وجود دارد در مورد رادیو فردا میزبان Tucker Carlson, یک پوپولیست.

هنوز هم سوار بر مغلوب ساختن پیشی جستن سرنوشت. خود را از انتخاب مجدد به تاخیر می اندازد هر recriminations اما حزب استراتژیست های انتظار رایگان برای همه اگر او از دست می دهد به بایدن. کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که به جای برنامه ریزی شده در جکسون ویل فلوریدا در ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی