بت گوشت است که هنوز در برخی از بخش هایی از اندونزی, با وجود تحقیقات نشان می دهد coronavirus, پخش كردن, از چین ممکن است سرچشمه گرفته و در خفاش ها قبل از اینکه به انسان است.

خفاش ها به طور سنتی از خورده شدن توسط Minahasan مردم از سولاوسی شمالی در قالب یک کاری-مانند ظرف به نام Paniki. تمام خفاش ها استفاده می شود در Paniki از جمله سر و بال.

“این (coronavirus) تحت تاثیر قرار نمی فروش” گفت: بت فروشنده Stenly Timbuleng در غرفه در تمهن یک شهرستان در شمال سولاوسی جنوب این استان از مانادو.

“در واقع… فروش ادامه خواهد داد. آن است که همیشه به فروش می رسد.”

از غذا های مورد علاقه

در یک روز متوسط Timbuleng به فروش می رساند 50-60 خفاش ها و در طول جشن دوره او می تواند تا 600.

“خفاش ها مورد علاقه بومی پروتئین به خصوص در شمال سولاوسی,” اندونزی آشپزی کارشناس و نویسنده از نیم دوجین از اشپزی William W. Wongso گفت: عصر ایران.

“بخش های مورد علاقه من است بال” Wongso اضافه شده است.

غدد از زیر بغل و گردن بت اول حذف به خلاص شدن از شر بوی بد.

پس از آن کبابی و یا به آتش کشیدند به خلاص شدن از شر بت موها قبل از اینکه خرد شده و پخته شده در خورشت از گیاهان و ادویه جات ترشی جات و شیر نارگیل.

Coronavirus اعتقاد بر این است که منشأ در یک بازار مواد غذایی در چین در شهر ووهان بود که به طور غیر قانونی به فروش حیات وحش است. کارشناسان بهداشت و فکر می کنم این ممکن است سرچشمه گرفته و در خفاش ها و سپس به انسان احتمالا از طریق یکی دیگر از گونه های

در چین این ویروس به کشته شدن بیش از 1000 و آلوده بیش از 42,700.

وجود دارد 319 coronavirus موارد در 24 کشور و مناطق خارج از چین, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) و چینی بهداشتی کرد.

هیچ گزارش شده در اندونزی, اما شیوع این بیماری باعث شده است بسیاری از Manadonese رستوران در پایتخت جاکارتا را به خفاش کردن منو.

برای Manadonese Jufry Mantak لینک بین coronavirus و مورد علاقه خود را در ظرف قرار داده اند او را.

“ما نشد (coronavirus) موارد در مانادو. تا در حال حاضر هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم از خوردن این خفاش ها. از آنجا که خفاش ها خوب هستند به خصوص زمانی که پخته شده با شیر نارگیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de