Base-ball: مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود بازی برای هسته حامیان با تمایل به احیای ورزش

باز روز دیگری بود مصدوم از coronavirus ترک میلیون ها نفر از طرفداران بیس بال و حتی بدون حواس پرتی از تفریح و سرگرمی ملی به عنوان آنها را تحمل بیماری و مستندات. رئیس جمهور تهمت پیام به عمده ورزش حرفه ای لیگ ساده است: بازی توپ.

این آخرین نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشت به زندگی عادی حتی به عنوان اپیدیولوژی رقیب سیاستمداران و اعضای خود را مدیریت استرس احتیاط. و در حالی که نظرسنجی ها نشان می دهد ادامه داد: برای حمایت از کسب و کار بسته مورد نیاز اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش این coronavirus تهمت بهترین جمعیتی از جمله متوسط و طبقه کارگر مردان در میان بزرگترین طرفداران ورزش.

در علاوه بر این به تاخیر در لیگ اصلی بیس بال انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی معلق بازی midseason مطابق با محدودیت های که به طور فزاینده ای در محل برای مقابله با ویروس است. لیگ ملی فوتبال است که برای برگزاری آن پیش نویس از طریق ویدئو کنفرانس مارس 23-25 و حتی است که بدستآمده انتقادهای تند.

“این پیش نویس است که اتفاق می افتد تنها از طریق نیروی خالص و عزم و اراده و عدم دوراندیشی از NFL رک و پوست کنده” Adam Schefter, یک خبرنگار ESPN است که ثابت تلویزیونی رویداد اعتراض کردند. “آنها مصمم هستند برای قرار دادن این در حالی که وجود دارد این است که قتل عام در خیابان!” Schefter در ادامه به توجه داشته باشید احتمال ناقص NFL offseason. “همه ما می خواهیم برای دیدن روز که در آن ما که انحراف از فوتبال اما [سازماندهی فعالیت های تیم] که اتفاق می افتد,” او گفت: در طول یک شبکه پخش. “Offseason برنامه که اتفاق نمی افتد.”

این غرفه در تضاد با پیام رئیس جمهور. “من می خواهم طرفداران در عرصه” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری. “توسط هر زمان که ما آماده هستیم به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. و طرفداران می خواهم به عقب بیش از حد.” مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته اند با کمیسیون که منجر به بیش از یک دوجین ورزشی مهم در یک کنفرانس تلفنی بیش از آخر هفته.

“و آنها می خواهند به بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها را به عقب بر گردیم. آنها نمی توانند این کار را انجام. ورزش خود نبودند طراحی شده برای آن است. کل مفهوم ملت ما نیست طراحی شده برای آن است. ما در حال رفتن به مجبور به عقب بر گردیم. ما می خواهم به عقب بر گردیم به زودی به زودی.”

چگونه به زودی به این سوال است. برخی از کشتی حرفه ای مسابقات جای گرفته اند بدون طرفداران, حاضر, اما ورزش های تیمی باقی می ماند یک چالش است. اگر یک بازیکن بیمار شود کل تیم باید قرنطینه به مدت دو هفته اخلال در جریان این فصل است. به لس آنجلس تایمز گزارش داد که بیس بال در نظر گرفته شده است بازی همه بازی ها در یک محل و NBA در حال کار بر روی یک تیراندازی رقابت بین بازیکنان است.

فرمانداران از ورزش سنگین متحده باید پیف-poohed مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینی. “من دوست دارم برای دیدن ورزش پشت کمک کابین تب” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به خبرنگاران گفت:. “اما این است که در مورد امید و آرزو و آرمان و آنچه شما می خواهم برای دیدن …, دنبال, داده, دنبال, علم, اجازه دهید حرفه ای پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی به شما بگویم هنگامی که آن را امن برای بازگشایی و زمانی که شما دوباره باز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می کند در معامله آرمانهر چند به عنوان جمهوری خواه خودی پیش بینی شده از هدف خود برای استراحت اجتماعی فاصله با عید پاک او heeds مشاوره بیش از حد. “اما شما باید به درک, من, تشویق کننده برای این کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی به خبرنگاران گفت:. “من نمی خواهم به ایجاد خرابی و شوک و هر چیز دیگری اما در نهایت زمانی که من گفت که من نیز آن را بسته است.”

“دیدن ورزش حرفه ای در عمل چیزی است که اکثر آمریکایی ها می خواهند نه فقط رئیس جمهور از پایگاه” گفت: استراتژیست جمهوری خواه مایکل Dennehy. “من باور نمی کنم رئیس جمهور است و تا کنون با توجه به هر کسی که امید کاذب حتی در اطراف پیام عید پاک. به نظر من رئيس جمهور در حال انجام بهترین خود را در هر روز به طور خوش بینانه است. او به آمریکایی ها امید زمانی که او در مورد امکان گرفتن اقتصاد در حال حرکت دوباره عید پاک. او همچنان به امید چرا که او آشکارا صحبت کردن در مورد چگونه و چه زمانی ما می توانیم اقتصاد را بالا و در حال اجرا است.”

اول فصل به طور منظم بازی NFL در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 10. “هر کس می خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی و ورزش روزانه بخشی از زندگی بسیاری است که آن را کمک خواهد کرد که این کشور در روح و روان و اقتصاد که آن را ری استارت” گفت: استراتژیست جمهوری خواه مایک Duhaime. “خطر شروع مجدد آن خیلی زود است. اگر آن را ری استارت خیلی زود و منجر به یک چشم انداز مثبت در موارد بعد از ما تا به حال دیده مدتها در انتظار یک روند رو به پایین که خواهد شد و بازگشت. پس از به خطر انداختن مارس جنون, NHL پلی آف NBA playoffs و روز باز فکر نمی کنم بیش از حد بسیاری از مردم خواهد شد و ذهن در انتظار اضافی چند هفته به صورت منظم فصل بیس بال به مطمئن شوید که ما امن هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im