Barstool ورزشی بنیانگذار دیو Khazaal انتقاد سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار اولین دموکراتیک بحث عملکرد و گفت که میلیاردر شد “کاملا شتاب گیری روند رشد” توسط رقبای خود را که پانچ در او “مانند یک پینیاتا.”

Khazaal گفت که او به تماشای کالج بسکتبال و هم در نهم بحث دموکراتیک “درست زمانی که بلومبرگ شد مصلوب.”

“من واقعا نمی هر گونه نظر در مورد بلومبرگ ،” Khazaal گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson. “تنها چیزی که من می دانستم که در مورد او بود که او تلاش برای خلاص شدن از نوشیدنی های بزرگ کک. که همه من می دانستم که در مورد او این بود که مثل تماشای بازی تاج و تخت — کسی کاملا اجرا درست در مقابل چشمان شما است.”

سناتور. الیزابت وارن sparred با بلومبرگ بیش از عدم اطلاع توافق شهردار امضا شده با چندین زنانی که بنا به گزارش ها او را متهم کرد از آزار و اذیت جنسی. بلومبرگ پاسخ داد که او تنها بود و “چند” NDAs “از آنجا که برخی از زنان نمی مانند برخی از جوک گفتم.”

“هنگامی که او تردید و هنگامی که او دست پاچه و یک بار او را از پایین سوراخ خرگوش اگر من او, من فقط راه می رفت خارج از صحنه نمایش. من گفت: “شما می دانید, به جهنم با آن است. من میلیاردها دلار است. من لازم نیست این در زندگی,'” Khazaal گفت. “کسی مثل من که خیلی خنثی بر روی او در حال حاضر فکر می کند او ایجاد کرد ادم سفیه و احمق.”

بلومبرگ به شدت افزایش یافته است در دولت ملی و رای گیری در سراسر مه پس از گذراندن بیش از 400 میلیون دلار به سیل زده های تلویزیونی و رادیویی امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت