رگباری از راکت عراق پایه نگه داشتن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا: گزارش

یک سری از فروند راکت در عراق پایه مسکن ایالات متحده پرسنل در روز شنبه.

به آسوشیتد پرس گزارش داد که حداقل 25 راکت اردوگاه تاجی که مورد حمله قرار گرفت توسط یک ایرانی-حمایت گروه شبه نظامی روز چهارشنبه در حدود ساعت 11 صبح و زخمی شدن سه عضو ائتلاف و دو مقامات عراقی. نیروهای امنیتی عراق گزارش شده بازداشت شد.

جاناتان هافمن رئیس سخنگوی پنتاگون بعد گفت: آسوشیتد پرس که سه آمریکایی خدمات اعضا نیز زخمی در حمله. دو گزارش “زخمی” و در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

وزیر دفاع علامت Esper تکرار اظهارات او در هفته گذشته در پاسخ گفت: “شما نمی توانید حمله و زخم آمریکایی خدمات اعضا و دور با آن. ما را نگه دارید و آنها را پاسخگو باشد.”

ارتش عراق به نام یک عمل “وحشیانه, تجاوز” را به عنوان آن را به سمت چپ تعدادی از پرسنل در “وضعیت بحرانی است.” اما مقامات عراقی نه ارائه یک شماره خاص است. قبلی ضرب و جرح در عراق پایگاه های نظامی شامل ایالات متحده پرسنل رخ داده در طول شب.

روز جمعه در ایالات متحده راه اندازی حملات تلافی جویانه در برابر یک ایران گروه کاتا نائب حزب الله با هدف قرار دادن پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی پس از یک سری از حملات ضربه اردوگاه تاجی روز قبل. این حملات منجر به کشته شدن دو سرباز امریکایی و یک سرباز بریتانیایی زخمی شدن ده ها نفر دیگر.

“ایالات متحده نمی خواهد تحمل حملات علیه مردم ما منافع ما یا متحدان ما,” Esper گفت: از این حادثه. “همانطور که ما نشان داده اند در ماه های اخیر ما را به هر گونه اقدام لازم را برای حفاظت از نیروهای ما در عراق و منطقه است.”

“این گروه های تروریستی باید متوقف حملات خود را در ایالات متحده و نیروهای ائتلاف و یا در صورت عواقب آن در یک زمان و مکان از ما انتخاب” Esper نیز در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im