بر هشدار ‘فشار progressivism که پذیرای ‘سکولار سن و سوسیالیسم است تضعیف دموکراسی

دادستان کل ویلیام تاکید بر اهمیت دین در جامعه و استدلال می کند که آن را حفظ لیبرال دموکراسی و جلوگیری از “توتالیتر دموکراسی” و هشدار داد در برابر “progressivism” در ایالات متحده است.

در حالی که پرداختن به 2020 ملی مذهبی پخش کنوانسیون در چهارشنبه بر ارائه بحث در مورد اثر دین در جامعه است. اوباما در سخنرانی اش اشاره کرد سنت آگوستین تصویر از “شهر خدا” و “شهر انسان” که او استدلال نشان می دهد که چگونه مردم باید به زندگی می کنند در مقابل آنها چگونه باید اداره کرد.

دادستان کل گفت: “سنت آگوستین تصویر هموار راه را برای “لیبرال دموکراسی” است که ارزش های فردگرایی جدایی کلیسا و دولت و آزادی شخصی. او پس از آن که در تقابل با باورهای “مترقی” ،

بر استدلال چپ نعمت اصطلاح “مترقی” به جای “لیبرال” از آنجا که آن را نگه می دارد همان زمینه ای ارزش فیلسوف فرانسوی ژان ژاک روسو نویسنده این قرارداد اجتماعی. یکی از ارزش های او می گوید: ستایش از “توتالیتر دموکراسی است.”

“اگر چه توتالیتر دموکراسی دموکراتیک در شکل آن نیاز به یک شناخت نخبگان برای هدایت توده های مردم نسبت به خود را تعیین می شود و که نخبگان متکی به شلاق تا شور و شوق توده برای حفظ قدرت خود و رسیدن به اهداف خود” بار گفت.

“دموکراسی توتالیتر است که تقریبا همیشه سکولار و مادی و پیروان آن تمایل به درمان سیاست به عنوان یک جایگزین برای دین است. خود ماموریت مقدس است که با استفاده از قدرت اجباری دولت برای بازسازی انسان و جامعه با توجه به انتزاعی ایده آل از کمال است. فضیلت هر فرد تعریف شده است که آیا آنها هم تراز با این برنامه است.”

بر رفت و در را به ادعا می کنند که لیبرال ها تبدیل شده اند “توتالیتر در سبک خود” آغوش “تضعیف دین” و آنچه که او به نام جمع اهداف مانند سوسیالیسم. او استدلال دین است “پادزهر” به “توتالیتر دموکراسی” همراه با مطبوعات آزاد و دولت غیر متمرکز قدرت.

“اگر ما به حفظ ما لیبرال دموکراسی از meretricious درخواست تجدید نظر از سوسیالیسم و فشار progressivism من توصیف کرده اند ما باید به نوبه خود توجه ما را به revivifying این موسسات حیاتی او گفت:” قبل از تبدیل به رسانه های مسیحی حرفه ای در اتاق.

“بنابراین ضروری است که شما همچنان کار خود را ادامه و به مردم عرضه با متنوع واگرا دیدگاه در اخبار و مسائل روز” او به آنها گفت. “در این سکولار آن است که به خصوص حیاتی است که ما منکر این است که ابراز شده است.”

دادستان کل سخنرانی تکرار سخنان او در ماه اکتبر زمانی که او هشدار داد در برابر “مبارز” سکولاریسم. نشویل کنوانسیون طول می کشد تا جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>