بر شیپور خاموشی دفتر کهنه به جدید فدرال زندانها مدیر

دادستان کل ویلیام Barr اعلام کرد خود را انتخاب کنید را به اداره زندانها مدیر پس از او برداشته هیو Hurwitz از پست در ماه اوت است.

بر شنود گذاشته کهنه سرباز ارتش مایکل کروجل که مشغول به کار در این اداره از سال 1992 به رهبری اداره زندانها پس از Hurwitz خالی موقعیت پس از مرگ محکوم مجرم جنسی و ثروتمند سرمایه جفری اپستاین.

“مایکل نزدیک به 30 سال تجربه با اداره خواهد شد و در خدمت او فوق العاده خوبی به عنوان او طول می کشد در این مسئولیت های جدید و من مطمئن هستم او خواهد شد انجام یک کار برجسته به عنوان مدیر” Barr در بیانیه ای گفت. “من می خواهم برای تشکر از [موقت دفتر مدیر] کتی شاهین ساویر برای او استثنایی رهبری و کمک به ما در شناسایی مجرب فردی به عنوان مدیر دائم.”

ساویر ادامه خواهد داد به کار این دفتر به عنوان کروجل ارشد دستیار به سهولت او را و آژانس از طریق انتقال.

بر حذف Hurwitz پس از 15 ماه پیشرو در اداره, حرکت او را به آخرین پست به عنوان دستیار مدیر اداره زندانها هنگام ورود دوباره بخش خدمات. Shake-up اتفاق پس از اپستاین بود که در انتظار محاکمه فدرال تجاوز به عنف و قاچاق جنسی اتهامات مرده پیدا شد در منهتن سلول زندان. شهر نیویورک رئیس معاینات پزشکی باربارا Sampson حکم مرگ و خودکشی.

رسیدگی به زندان زیر اپستاین مرگ نشان داد قابل توجه و مشکلات سیستمیک در شهری مرکز تادیبی. پس از اپستاین مرگ بر نقل مکان کرد برای راه اندازی رسیدگی به “تخلفات جدی در این مرکز این است که به شدت در مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>