Barr: ‘شدید’ عواقب اگر دولت خارجی پشت HHS حمله سایبری در طول شیوع کروناویروس

یکttorney ژنرال ویلیام بر عهد وجود دارد خواهد بود “شدید” عواقب اگر یک کشور خارجی در پشت این حمله سایبری علیه Health and Human Services Department وب سایت در یکشنبه یا پشت غلط coronavirus شایعات چرخش در روزهای اخیر.

این HHS سایت بود ضربه توسط یک denial-of-service حمله سایبری یکشنبه شب ظاهرا طراحی شده برای مختل کردن تلاش ها برای مبارزه با گسترش رو به رشد COVID-19 شیوع در ایالات متحده است.

“هنگامی که شما در حال برخورد با چیزی مانند یک denial-of-service attack on HHS در طول یک بیماری همه گیر که بسیار قبر اکشن برای یک کشور دیگر را” Barr گفت: آسوشیتد پرس در روز سه شنبه. “اگر آن است که یک کشور دیگر انجام این کار من مطمئن هستم که انشعابات خواهد بود شدید.”

بر “ما نقش اصلی در حال حاضر این است که به بررسی” و “اف بی آی است که بسیار فعال در تلاش برای تعیین این که چه کسی مسئول این چیزها.”

وکیل نمی نگاهی به حدس می زنم که در آن کشور خارجی ممکن است مسئول.

مقامات ایالات متحده گفته آسوشیتد پرس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدعی خارجی کمپین دروغ با هدف گسترش ترس در ایالات متحده در طول همه گیر نیست نام نهاد خارجی آنها این باور را بر عهده دارد.

در طول یک کاخ سفید در کنفرانس خبری روز دوشنبه رئیس جمهور تهمت و گفت: “این می تواند باشد که شما باید برخی از گروه های خارجی که در حال بازی است.”

HHS وزیر الکس آذر گفت: “خوشبختانه ما بسیار قوی موانع.” او افزود: “ما تا به حال هیچ نفوذ به شبکه های ما. ما تا به حال هیچ تخریب عملکرد شبکه های ما. ما تا به حال هیچ محدودیت ظرفیت ما برای مردم به telework.”

همانطور که از اواخر سه شنبه شب وجود دارد 197,126 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان و حداقل 7,905 مرگ و میر وابسته به عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. شده اند وجود دارد 81,061 موارد تایید شده در چین و 3,230 تایید مرگ. در ایالات متحده وجود دارد 6,362 موارد که منجر به 108 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی هفته گذشته شورای امنیت ملی با ارسال یک صدای جیر جیر در اواخر یکشنبه انکار شایعات چرخش در رسانه های اجتماعی است که دولت فدرال بود در مورد اعمال در سراسر کشور قرنطینه در طول COVID-19 شیوع. “متن پیام شایعات ملی #قرنطینه جعلی هستند” شورای امنیت ملی به حساب می گفت. “وجود دارد هیچ ملی مستند. CDC است و ادامه خواهد داد به ارسال آخرین راهنمایی در #COVID19. #coronavirus.”

Barr گفت که او آگاه از هر برنامه ای برای یک ملی شده است.

دادستان کل دستور هر U. s. دادستان های سراسر کشور در روز دوشنبه “به اولویت بندی تشخیص تحقیقات و محاکمه همه رفتار مجرمانه مربوط به زمان بیماری همه گیر.” Barr با اشاره به افراد و کسب و کار “فروش جعلی درمان برای COVID-19 آنلاین و درگیر شدن در انواع دیگر تقلب” و همچنین ایمیل های فیشینگ از کلاهبرداران نما به عنوان سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. او همچنین هشدار داد در مورد cybercriminals به قرار دادن نرم افزارهای مخرب بر روی برنامه های تلفن همراه طراحی شده است برای پیگیری گسترش ویروس.

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: “ما به دنبال به که FBI به دنبال آن NSA و سازمان های دیگر در حال گرفتن یک نگاه که در آن ما در حال رفتن به آن را کشف کردن.”

“این یک حمله جدی, اما, خوشبختانه, HHS سایت و HHS سیستم های کامپیوتری در حال اجرا هستند … و این حمله دفع شد,” اوبراین گفت: فاکس کسب و کار. “اما این یک چیز جدی است و من می خواهم به آن را حذف به دشمنان ما و کسانی که فراموش امریکا آسیب: ما را شکل بود که در پشت آن و مناسب وجود خواهد داشت عواقب.”

همچنین در روز دوشنبه وزارت امور خارجه با محکوم چین برای سرزنش ایالات متحده برای شیوع کروناویروس در طول یک تماس بین وزیر امور خارجه مایک Pompeo و مدیر دفتر امور خارجه از حزب کمونیست چین یانگ Jiechi.

“وزیر امور خارجه تاکید کرد که این زمان به گسترش دروغ و شایعات عجیب و غریب اما نه یک بار و برای همه ملت ها به گرد هم می آیند برای مبارزه با این تهدید مشترک” گفت: سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus.

“به عنوان یک بحران جهانی COVID-19 باید یک منطقه همکاری بین ملت ها” سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون الهام فرح توییتی هفته گذشته است. “به جای حزب کمونیست چین انتخاب کرده است به طوری false & پوچ تئوری های توطئه در مورد منشاء COVID-19 سرزنش ایالات متحده خدمات اعضا. #ChinaPropaganda.”

جامعه اطلاعاتی هشدار داد کنگره آمریکا هفته گذشته طی یک انتخابات امنیت جلسه که خارجی دروغ تلاش هستند “نه روسیه-تنها مشکل” در حالی که اشاره کرد که “پکن همچنان به ترویج سیاست هایی است که در خط با چین منافع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de