Barr اشاره کنگره برای گسترش قدرت در طول coronavirus-مانند شرایط اضطراری

تیوی وزارت دادگستری تحت فشار کنگره برای گسترش قدرت خود را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از دادگاه طی ملی شرایط اضطراری مانند شیوع کروناویروس.

پیش نویس قانونی متن مشترک با نمایندگان مجلس اجازه می دهد که آژانس به توقف اساسنامه محدودیت ها در هر دو موارد مدنی و کیفری و گسترش آنها “یک سال پس از پایان اضطراری ملی” با توجه به سیاست. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در اوایل این ماه در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

علاوه بر این زبان را به دادستان کل این سازمان به درخواست دادگاه قضات ارشد به توقف این دادگاه “هرگاه دادگاه بخش به طور کامل و یا جزئی بسته به موجب هر فاجعه طبیعی نافرمانی مدنی و یا دیگر وضعیت اضطراری.” قضات در حال حاضر می تواند به توقف چنین اقدامات در شرایط اضطراری در های قضایی خود را, اما پیش نویس این زبان را به اورژانس فرایند بیشتر سازگار است.

این پیشنهاد همچنین شامل زبان است که به دنبال به قضات اقتدار به توقف دادگاه در شرایط شدید و اعمال را به “هر اساسنامه یا قوانین از روش غیر مؤثر قبل از دستگیری پس از بازداشت پیش از محاکمه, محاکمه و پس از محاکمه روش های جنایی و نوجوان دادرسی و تمام فرایند مدنی و رسیدگی است.”

وزارت دادگستری نمی بازگشت به واشنگتن آزما‘s درخواست برای نظر.

فقط در هفته گذشته دادستان کل ویلیام بر صحبت در مورد کوروناویروس و چه همه گیر مستلزم برای بخش خود را.

“همانطور که ما در سراسر کشور گسترش COVID-19 من می خواهم به تاکید است که این مهم رسالت وزارت دادگستری باید ادامه خواهد داد” او گفت:. “این بسیار حیاتی است که ما با هم کار کنند برای حفاظت از سیستم قضایی ما و در نتیجه ایمنی و امنیت ملت ما.”

وجود دارد 303,816 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان و حداقل 12,950 مرگ و میر وابسته به عفونت از شنبه شب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. شده اند وجود دارد 81,305 موارد تایید شده در چین که در آن بیماری نشات گرفته و 3,259 تایید مرگ وجود دارد. در ایالات متحده وجود دارد 24,148 موارد که منجر به 301 مرگ و میر.

بر مردم خواست دادستان فدرال به “همکاری نزدیک با قاضی در منطقه خود را به اطمینان حاصل شود که هر مناسب احتیاط گرفته شده است به حفظ سلامت کسانی که تمرین و یا به نام قبل از دادگاه های ما” و “هر احتیاط مناسب برای محافظت از کسانی که عملکرد سیستم از جمله قضات دادگاه کارکنان و وکلا و احزاب منصفه و شهود که به نظر می رسد در دادگاه.”

پیش نویس قانون زبان داده شده به کنگره خواهد گسترش توانایی دادگاه به انجام جلسات از طریق ویدئو teleconferences از جمله بدون اجازه از متهم در دست نیست. این علاوه بر حذف عبارت “اگر متهم رضایت” از دو بخش مختلف فدرال قانون آئین دادرسی کیفری.

منطقه جنوبی نیویورک یکی از شلوغ ترین و مهم ترین مناطق فدرال در این کشور — در حال حاضر شروع به حرکت به سمت اجازه می دهد grand داوران دیدار طریق تلفنی میان coronavirus شیوع هر یک نظم ایستاده صادر شده توسط رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی کالین مک ماهون در روز جمعه.

گزارش از سیاسی اعلام کرد که وزارت دادگستری “نیز می خواهد کنگره برای تغییر قانون به صراحت می گویند که مردم با COVID-19 — بیماری های ناشی از رمان coronavirus — شامل نمی شود در میان کسانی که ممکن است برای درخواست پناهندگی” و گفت: پیش نویس این زبان خواسته است که قانون به درخواست کسانی که “موضوع را به ریاست جمهوری اعلام تعلیق و محدود کردن ورود بیگانگان به ایالات متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال ممنوعیت سفر علیه, ایران, لیبی, سومالی, سوریه, یمن. کره شمالی و ونزوئلا در اوایل ریاست جمهوری خود; چاد و عراق شده اند از لیست حذف شده. محدودیت های مسافرتی علیه اریتره, قرقیزستان, میانمار, نیجریه و سودان و تانزانیا نیز برقرار اوایل این سال است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی برای کل ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس در Jan. 31. که همان روز آذر, اعلام محدودیت های مسافرتی مربوط به چین است. در پایان ماه فوریه تهمت اجرا محدودیت در سفر به و از ایران ، مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اروپا سفر بان کی مون پیش از این در ماه مارس است.

بر صدور دستور به دادستان فدرال در هفته گذشته به اولویت بندی تحقیقات از هنرمندان اومدی و هکرها به دنبال بهره برداری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این بیماری همه گیر است که به اندازه کافی خطرناک است و بدون اينها به دنبال سود از وحشت عمومی و این نوع رفتار را نمی توان تحمل” بار گفت. “هر باراک اوباما است بنابراین بدینوسیله به کارگردانی اولویت بندی تشخیص تحقیقات و محاکمه همه رفتار مجرمانه مربوط به زمان بیماری همه گیر.”

دادستان کل نیز قول داد در آنجا خواهد بود “شدید” عواقب اگر یک کشور خارجی بود که در پشت حمله سایبری علیه Health and Human Services Department وب سایت در یکشنبه یا پشت غلط coronavirus در سراسر کشور مستند شایعات.

بر وعده داده شده در اوایل ماه مارس وزارت دادگستری “آمادگی خود را برای مطمئن شوید که بازیگران بد نیست نگاهی به استفاده از واکنش های اضطراری و تلاش و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا مردم آمریکا در طول این زمان بسیار مهم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>