بر شنوایی رسیدگی خواهد شد که آیا جان دورهام شده ‘منابع کافی’

جمهوری خواهان امید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایالات متحده آمریکا وکیل جان دورهام بررسی از روسیه بررسی زمانی که دادستان کل ویلیام بر شهادت در ماه آینده.

Rep. داگ کالینز, رتبه بندی عضو کمیته قضایی مجلس ارائه برخی از بینش در روز یکشنبه به چه پرسش های او و خود را GOP همکاران ممکن است بخواهید در مورد مرموز بررسی است.

“من می خواهم به شنیدن بیشتر در مورد دورهام بررسی” گرجستان جمهوری خواه گفت: عصر روز را صبح روز یکشنبه آتی با میزبان Maria Bartiromo. “آیا هنوز هم منابع کافی همه چیز مورد نیاز وجود دارد؟”

بر نامیده می شد به شهادت توسط آمریکا که به دنبال پاسخ در مورد وزارت دادگستری انجام و از جمله کوچک-پشت محکومیت توصیه برای دیرین تهمت کاردانی راجر سنگ و مسائل مربوط به روسیه و اوکراین است.

جمهوری خواهان باید اولویت های خود را. با توجه به کالینز ایران با طرف تمرکز خواهد کرد چرا که وزارت دادگستری آن کاهش یافته است تحقیقات جنایی را به سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe و نظارت بر اطلاعات خارجی قانون اصلاحات زیر داغدار DOJ ناظر گزارش کنید.

در این جلسه برنامه ریزی شده برای 31 مارس است.

دورهام بالا دادستان در کانکتیکات اختصاص داده بود به نقد و بررسی از روسیه بررسی توسط Barr که گفت: آخرین بهار “برخی از حقایق” اطراف پرس و جو “don’t hang همراه با توضیحات رسمی از آنچه اتفاق افتاده است.” دموکرات ها به انتقاد از این نقد و بررسی به عنوان یک انگیزه های سیاسی طرح برای تضعیف کار ویژه سابق مشاور رابرت مولر و حمله به رئیس جمهور تهمت را درک دشمنان است.

در اکتبر فاکس نیوز گزارش داد که دورهام گسترش تحقیقات گسترش تیم خود را به اضافی شامل عوامل و منابع به عنوان دوره ای از زمان آنها بررسی شد گسترش به 2017. هفته بعد از آن نازل شد که دورهام افتتاح شد یک جنایتکار تحقیق در تحقیقات خود که به دادستان فدرال قدرت به impanel هیات منصفه و دست پایین کیفرخواست. سابق FBI وکیل کوین Clinesmith که تغییر یک سند مهم در FISA براده مربوط به زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه تنها کسی که برای عموم شناخته شده بود و تحت تحقیقات جنایی توسط دورهام.

تگزاس در کنگره جان Ratcliffe یک جمهوری خواه عضو خانه قضائیه و هوش پانل گفت Bartiromo روز یکشنبه او معتقد است دورهام است “به طور خاص” به اتهام FISA موارد نقض حقوق بشر اشاره کرد که وزارت دادگستری در حال حاضر مشخص است که حداقل دو نفر از چهار FISA دستور هدف قرار دادن صفحه معتبر نیست.

یکی دیگر از مهمان در صبح روز یکشنبه آتیمجلس سنا قضائیه رئیس کمیته لیندزی گراهام در مورد “شیرجه عمیق” تحقیق در ریشه های روسیه بررسی و FISA مسائل گفته او مشتاق به سوال معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein که منصوب مولر در مارس 2017 مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج سابق FBI مدیر James Comey.

در ماه دسامبر بار گفت دورهام پرس و جو به روسیه بررسی می بپیچید تا بهار یا تابستان سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>