بانکی سهام ضربه سخت به عنوان بازار همچنان به حلقه تحت فشار

Tracking drop in these companies, the BSE Bank index fell by 4.46 per cent.ردیابی رها کردن در این شرکت BSE بانک شاخص کاهش یافت 4.46 درصد است.

در گسترده فروش در بازار بانکداری سهام با مته سوراخ کردن بزرگترین فشار غلت تا 9 درصد و نیز ابزاری در کشیدن BSE کلیدی bellwether شاخص پایین تر است.

در میان خط مقدم شرکت ICICI بانک سقوط 8.95 درصد IndusInd بانک کاهش یافته است 8.89 درصد HDFC 4.74 درصد Kotak Mahindra Bank 4.53 درصد بانک محور 3.95 درصد SBI 3.74 درصد و HDFC Bank 2.38 درصد در BSE.

اخبار مرتبط

همچنین بانک فدرال کاهش یافته است 7.99 درصد و شهرستان یونیون بانک کاهش یافت 3.02 درصد است.

ردیابی رها کردن در این شرکت BSE بانک شاخص کاهش یافت 4.46 درصد است.

“هندی بازارهای سهام مورد معامله در مثبت برای اکثریت از روز قبل به شدت در حال سقوط در آخرین ساعت از جلسه انعکاس بازارهای جهانی است.

نگرانی بیش از سرعت گسترش coronavirus در سراسر جهان خواهد شد به احتمال زیاد همچنان به وزن در بازارهای. در واقع تاثیر آن بر اقتصاد کشور احساس خواهد شد برای یک دوره دیگر هر چند ماهیت دقیق و کوانتوم همان است که دشوار است به برآورد در مقطع فعلی. بنابراین نوسانات است به احتمال زیاد به ادامه در کوتاه مدت با فشار رو به پایین در بازار” با توجه به سیذارتا Khemka سر خرده فروشی پژوهش Motilal Oswal خدمات مالی.

از فهرست شرکت ها, بله, بانک و RBL بانک به مبارزه طلبیده روند نزولی و بسته بعد با سود. بله بانک بزرگنمایی بیش از 58 درصد پس از مودی به روز رسانی این شرکت در رتبه بندی. RBL بانک به دست آورد 1.38 درصد است.

BSE معیار شاخص سقوط 810.98 امتیاز یا 2.58 درصد به نزدیک در 30,579.09.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im