بنگلادش PM پرده عظیم بسته محرک برای مقابله با اثرات سوء ناشی از کوروناویروس

بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند روز یکشنبه اعلام کرد بسته های مشوق به لحن Taka 72,750 کرور (تومان 8,573 میلیون دلار) برای مقابله با اثرات سوء ناشی از کروناویروس در اقتصاد کشور است.

“من پیشتر اعلام Taka 5,000 کرور (اورژانس) بسته تشویقی برای پرداخت حقوق و کمک هزینه از صادرات صنعت کارگران و کارمندان و امروز من اعلام چهار تازه بسته های مشوق مالی از Tk 67,750 کرور” او گفت:.

در یک کشور گسترده تلویزیونی نشانی از او رسمی Ganobhaban اقامت در یکشنبه برتر گفت: با تخصیص این مبلغ از کمک های مالی خواهد ایستاده در Tk 72,750 کرور روپیه است که تقریبا 2.52 درصد از تولید ناخالص داخلی.

“من امیدوارم که ما اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن و ما می تواند رسیدن به نزدیکی های مورد نظر رشد اقتصادی اگر محرک بسته — قبلی و تازه هستند و به سرعت نورد” او گفت:.

برتر گفت: دولت به طور همزمان گرفته تا چهار برنامه تحت برنامه کاری است که کاشته می شود در “فوری کوتاه و بلند” فاز به افزایش هزینه های عمومی عمدتا از طریق ایجاد اشتغال معرفی بسته های مشوق و گسترش شبکه امنیت اجتماعی پوشش

این حسینه خواستند دوم رسانه ها ظاهر در چهار روز بیش از شیوع کروناویروس زیر یک ویدئو کنفرانس دیدار با مقامات و نمایندگان در سراسر کشور است.

اقدامات امداد

برتر گفت: برای اولین بار از چهار بسته شامل Taka 30,000 کرور به ارائه به صنایع و بخش خدمات سازمان به عنوان سرمایه در گردش از طریق بانک به عنوان وام های کم بهره. او گفت: بانک های تجاری ارائه می کنند این مبلغ به عنوان وام از بودجه خود را به نگران صنایع و شرکت های بر اساس بانک-روابط مشتری.

نخست وزیر گفت که دولت می خواهد پرداخت نیمی از مقدار بهره به بانک ها به عنوان یارانه به تاثیر شرکت های که خواهد پرداخت بقیه علاقه.

“نرخ بهره این تسهیلات وام خواهد بود 9 درصد و نگران صنایع و کسب و کار سازمان پرداخت خواهد شد 4.50 درصد بهره به معنی نیمی از سود آن وام,” او گفت:.

حسینه خواستند گفت: تحت بسته دوم شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) از جمله صنایع روستایی را دریافت Taka 20,000 کرور به عنوان سرمایه در گردش. او گفت: یک ساز خواهد بود ابداع شده برای ارسال مقدار به شرکتهای کوچک و متوسط به عنوان وام های کم بهره از طریق بانک ها که عینا پرداخت مقدار به شرکتهای کوچک و متوسط بر اساس بانک-روابط مشتری در حالی که دولت در این مورد را تحمل بیشتر از میزان سود.

“نرخ بهره این تسهیلات وام خواهد بود 9 درصد و نگران صنایع و کسب و کار سازمان خواهد پرداخت 4 درصد بهره وام که در حالی که دولت ارائه خواهد شد باقی مانده 5 درصد به عنوان یارانه برتر گفت.

برتر گفت: این دیگر بسته شد که برای افزایش بنگلادش بانک توسعه صادرات و صندوق (EDF) به رشد از 3.5 میلیارد تومان به 5 میلیارد تومان به منظور تسهیل مواد خام واردات. برتر گفت: این آخرین بسته خواهد در نتیجه اضافه کردن Taka 12,750 کرور (1.5 میلیارد دلار) به EDF در حالی که نرخ بهره را به طور همزمان خواهد بود پایین آورده به 2 درصد است.

موجود EDF نرخ بهره 2.73% در خط فعلی لندن بین بانکی ارائه شده به نرخ LIBOR + 1.5 درصد است.

نخست وزیر گفت: بانک مرکزی نیز معرفی جدید تسهیلات اعتباری از Taka 5,000 کرور به عنوان “قبل از حمل و نقل اعتبار طرح تشکیلات جدید بکار تجاری” و آن بهره خواهد بود 7 درصد است.

حسینه خواستند گفت: محصولات محلی در کنار بخش صادرات خواهد به توجه ویژه و حمایت برای مقابله با امکان جهانی و داخلی بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. “در این زمینه دعوت می کنم همه به افزایش تولید محصولات محلی و افزایش استفاده از آنها,” او گفت:.

این Bangla روح

نخست وزیر گفت: به عنوان یک ملت مردم بنگلادش فوق العاده قدرت صبر و قابلیت واکنش سریع با تحمل ضربات از هر نوع. “هیچ چیز نمی تواند سرکوب ما به عنوان یک ملت که ربوده استقلال در سال 1971 تنها در نه ماه در پاسخ به دعوت پدر ملت Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان و ممکن است خدا محافظت از مردم جهان از این بیماری همه گیر” او گفت:.

وزیر دارایی AHM مصطفی کمال و نگرانی مقامات از جمله بنگلادش با رییس بانک صحبت کرد در این کنفرانس به عنوان به خوبی.

تمدید مستند

بنگلادش در روز شنبه تمدید حمل و نقل کشور shutdown تا مارس 11 به عنوان کشور ثبت بزرگترین واحد-روز افزایش COVID-19 موارد با نه مثبت جدید تست گرفتن این کشور در مجموع به 70.

این کشور گزارش داد دو مرگ و میر بیشتر از رمان coronavirus در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به هشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im