گروه کمک به رول متنوع سایه باند در همبستگی با “Black Lives Matter’ جنبش

Johnson & Johnson متعلق به گروه کمک در شنبه اعلام کرد که از آن خواهد شد نورد از رنگ های متنوع باند به تهیه چند تن پوست نشان دادن همبستگی علیه نژاد پرستی.

این شرکت در میان جریان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده اعلام کرده بود که از آن خواهد شد راه اندازی متنوع سایه باند در یک Instagram post.

“ما ایستاده در همبستگی با ما سیاه, همکاران, همکاران و جامعه در مبارزه با نژاد پرستی و خشونت و بی عدالتی است. ما متعهد به در نظر گرفتن اقدامات برای ایجاد تغییرات ملموس برای جامعه سیاه و سفید.,” با نام تجاری نوشت و در آن پست.

“ما متعهد به راه اندازی طیف وسیعی از باند در نور متوسط و عمیق از سایه های قهوه ای و سیاه پوست که در آغوش زیبایی متنوع پوست. ما اختصاص داده شده به فراگیر و ارائه بهترین درمان راه حل های بهتر به نمایندگی از شما” آن بیشتر گفت.

این شرکت همچنین گفت که آن را اهدا خواهد شد نسبت به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به عنوان سهم خود را برای مبارزه با “نژادپرستی سیستماتیک.” جنبش آغاز شد و پس از یک موج تظاهرات علیه مرگ یک سیاه جورج فلوید که در بازداشت پلیس درگذشت.

با توجه به سی ان ان گزارش گروه کمک اهدا خواهد شد $100,000 به جنبش.

“ما قول می دهم که این فقط برای اولین بار در میان بسیاری از مراحل با هم در مبارزه با نژادپرستی نظاممند.,” با نام تجاری گفت.

منتشر شده در


14 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *