ممنوعیت داخلی پرواز برنامه ریزی شده تمدید تا 15 آوریل

ممنوعیت پروازهای داخلی تمدید شده است و تا 15 آوریل از 31 مارس است.

در بیانیه اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) گفت: تمام اپراتورهای داخلی درگیر در برنامه ریزی شده و غیر برنامه ریزی شده و هواپیماهای خصوصی عملیات در هند باید اطمینان از انطباق دقیق که گسترش ممنوعیت پرواز داخلی برای بیش از دو هفته است.

نیلی و GoAir تا به حال تعلیق همه پروازهای داخلی تا مارس 14 حتی قبل از DGCA اعلام. نیلی سایت اطمینان مسافران آن است که رزرو خود را محافظت شده است تا 30 سپتامبر و آنها را به دریافت اعتبار کامل در پنج هفت روز است.

تحت یک مشتری تغییر زمان سیاست GoAir ارائه شده است برای محافظت از مشتریان خود را در این رویداد از هیچ نشان می دهد. “ما خود را محافظت PNR’ طرح اجازه می دهد تا مشتریان به reschedule سفر خود را به مدت یک سال از تاریخ اصلی خود را رزرو” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

تحت این طرح GoAir را محافظت ‘ تمام PNRs از مشتریان که رزرو برای سفر بین مارس 26 مارس 14, ساخت آن را آسان تر برای آگهی به برنامه ریزی مجدد پروازهای خود را تا مارس 15 سال آینده با استفاده از همان PNR.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>