Bajrang دال اعضای رزرو شده برای کاشت زعفران پرچم در مغازه ها

Bajrang Dal members, Nalanda district, saffron flags shops, Laheri police station, oronavirus hotspot districts of Bihar, Bihar Sharif, Tablighi Jamaat congregationصنوبر شده است تسلیم در زیر بخش های مختلف از قانون مجازات اسلامی (IPC) از جمله 147 (مجازات شورش) و همچنین فن آوری اطلاعات عمل می کنند. (بازنمودی تصویر:یعنی عکس)

دو Bajrang دال فعالان در میان هفت نفر رزرو شده توسط پلیس برای کاشت زعفران پرچم در بالای برخی از فروشگاه ها در یک محل در اینجا در Nalanda منطقه و ترغیب مردم به خرید محصولات فقط از کسانی که در رسانه های, پلیس گفت:.

این حادثه در محل Bharavpar chowk تحت صلاحیت این دادگاه ها از Laheri ایستگاه پلیس در بیهار شریف بلوک در مارس 18. این موضوع هم تنها در اواخر هفته گذشته.

اخبار مرتبط

دو روز پس از قسمت بیهار شریف بلوک توسعه افسر (BDO) راجیو Ranjan تسلیم FIR در Laheri ایستگاه پلیس در برابر دو محلی Bajrang دال اعضای Kundan کومار و Dhiraj کومار و پنج افراد ناشناس.

ایستگاه خانه افسر (شو), Laheri, Birendra Yadav روز دوشنبه گفت: یک کاوشگر است که در این موضوع و هیچ کس بازداشت شده است تا کنون.

Kundan کومار یکی از متهمان را رد اتهامات و متهم پلیس با فریم او در مورد به عنوان او تا به حال مشخص شده حضور بیهار شریف زیر افسر بخشی (SDO) و زیر بخشی افسر پلیس (SDPO) در Tablighi Jamaat جماعت در اینجا در ماه گذشته بود که با حضور بیش از 600 نفر است. Nalanda است که در میان coronavirus کانون منطقه بیهار.

این جماعت رویداد برگزار شد در بیهار شریف در نیمه اول مارس مقصر است در برخی از محله های برای گسترش عفونت در این منطقه و مناطق همسایه.

این BDO اظهار داشت: در این شاه است که او بازدید Bharavpur chowk پس از مخفیگاه آنان توسط SDO در مورد این حادثه.
“زمانی که من رسیده Bharavpar چوک دیدم Kundan کومار Dhiraj کومار و پنج نفر دیگر کاشت زعفران پرچم در برخی از مواد غذایی سبزیجات و میوه فروشگاه متعلق به هندوها و آنها نیز ترغیب مردم به خرید کالا یا از فروشگاه ورزشی پرچم و یا کسانی که متعلق به هندوها” در BDO اظهار داشت: در شاه.

او گفت: از اعضای جناح راست و برگ ارسال یک پیام با استفاده از توییتر رسیدگی @Rahul شاهزاده 1432, و اضافه کرد که آنها نیز آپلود یک عکس از کاشت زعفران پرچم در مغازه ها در سایت میکروبلاگینگ.

صنوبر شده است تسلیم در زیر بخش های مختلف از قانون مجازات اسلامی (IPC) از جمله 147 (مجازات شورش) و همچنین فن آوری اطلاعات عمل می کنند.

“اتهامات ساخته شده در شاه کاملا غلط و ساخته شده است. من چیزی برای انجام با آن. “به عنوان Bajrang دال فعالان ما توزیع زعفران پرچم در میان مغازه داران و فروشندگان و پس از یک رم Navami صفوف کسر کرده بود در نظر مستند. مغازه داران قرار داده بود تا پرچم خود به خود بعد” Kundan کومار گفت.

تلاش برای تماس با SDO و SDPO بیش از این حادثه نه میوه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de