‘بد نگاری’: تکذیب ادعای رسانه های نشان دادن “سرور و نشاط و لذت’ بیش از ما با داشتن بیشترین coronavirus موارد

Sen. مارکو روبیو پاره به رسانه ها را متهم کرده که آنها را از شاد بودن است که ایالات متحده دارای بیشترین موارد تایید شده از coronavirus.

“در برخی از رسانه های ما نمی تواند شامل خود glee لذت در گزارش که ایالات متحده بیشتر #CoronaVirus موارد از #چین” فلوریدا جمهوری خواه توییتی یکشنبه. “فراتر از بودن چیز عجیب و غریب,بد خود را در روزنامه نگاری است.”

او افزود: “ما هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از موارد چین واقعا اما بدون شک آن به طور قابل توجهی بیش از چرا آنها اعتراف به.”

روبیو این سخنان اما با واکنش برخی از اعضای پرس آنلاین.

“سناتور یا شما هیچ سرنخ آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد شما و یا شما یک حرکت تند و سریع,” Daily Beast خبرنگار سام استین گفت. “من دوستان در این صنعت است که باید این ویروس. ما را فوق العاده به چالش کشیدن در مورد اعزام خبرنگاران به نقاط داغ و یا مکان های که در آن آنها می توانند آن را دریافت کنید. آیا بهتر است.”

“ما همکاران که درگذشت” MSNBC میزبان کتی Tur گفت.

دیگران پاسخ مشابه با انتقاد.

هفته گذشته ایالات متحده رسما پیشی گرفتن چین برای اکثر رسمی تایید coronavirus موارد است. چین اوایل این ماه اعلام کرد که این امر می تواند اخراج همه روزنامه نگاران آمریکایی. این کشور ادعا کرده است این است بدست COVID-19 ویروس تحت کنترل وجود محلی خبرچین ادعا بیماری است که هنوز هم ravaging کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>