‘اجتناب از یک فاجعه’: پلیس پیدا 20K مهمات در خانه از یو پی اس های راننده که تهدید به تیراندازی

مقامات در کالیفرنیا یافت می شود 20,000 مهمات و تعدادی سلاح های تاکتیکی در خانه یک یو پی اس راننده که تهدید به ارتکاب یک جرم تیراندازی در محل کار.

پلیس اطلاع داده شد و در روز یکشنبه که توماس اندروز, 32, Sunnyvale, California, حال ارسال پیام های تهدید به همکاران خود در یک یو پی اس تسهیلات در این شهرستان است. افسران راه اندازی شد رسیدگی به اندروز و متوجه شد که او تا به حال پنج ثبت نام سلاح گرم از جمله چهار اسلحه و تفنگ.

زمانی که مقامات در بر داشت اندروز بعد از آن شب او بگریزد در وسیله نقلیه خود را و باعث تعقیب و گریز با پلیس که در نهایت متوقف شد اندروز آورده و او را به زندان uninjured. Sunnyvale اداره پلیس سروان. دن Pistor گفت: آسوشیتد پرس که اندروز “در ابتدا او نشان داد او می خواست به مبارزه با ماموران” اما در نهایت به.

پس از اخذ حکم ماموران در بر داشت بیش از 20 ، 000 دور از تفنگ و تفنگ و مهمات و چندین ظرفیت بالا و مجلات و پنج “تاکتیکی سبک” تفنگ یک تفنگ ساچمهای سه اسلحه و زره بدن.

پلیس همچنین گزارش داد که اندروز بود “صحنه” چند کوله پشتی پر از سلاح و مهمات در نزدیکی درب خانه اش. Pistor گفت: واکنش سریع از اجرای قانون و افرادی که گزارش اندروز پیام های متنی به احتمال زیاد مانع از یک فاجعه است.

“او با اشاره به تیراندازی و کشتار در پیام های متنی خود را,” او توضیح داد. “من قطعا فکر می کنم ما اجتناب از یک فاجعه است.”

اندروز است که برگزار می شود در شهرستان سانتا کلارا زندان پس از ناکامی در پست خود $500,000 به قید وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>