Avenatti اعطا موقت از آزادی از زندان بیش از coronavirus

خوار وکیل مایکل Avenatti اعطا شد به طور موقت از آزادی از زندان با استناد به نگرانی های او می تواند قرارداد coronavirus.

Avenatti که در حال حاضر زمان خدمت در مرکز تادیبی متروپولیتن در شهر نیویورک برای تلاش برای گرفتن نایک اعطا شد انتشار در پنج شنبه بعد از $1 میلیون وثیقه پرداخت شده توسط هوبرت Bromma, نویسنده کتاب چگونه سرمایه گذاری در فلات قاره املاک و مستغلات و پرداخت کمی و یا بدون مالیات, با توجه به روزانه وحش.

او صرف دو هفته در قرنطینه در یک اداره فدرال زندانها تسهیلات قبل از او اجازه خروج به مطمئن شوید که او نه در حال حاضر قرارداد این ویروس. پس از اتمام او را از بازگشت به لس آنجلس به مدت 90 روز. Avenatti خواهد بود محدود به محل اقامت جی Manheimer یک دوست دوران کودکی در ونیز کالیفرنیا.

Avenatti در ابتدا درخواست آزادی او در اوایل این ماه وی از سوی مامورین که در جلسه اخیر خود با ذات الریه او را بیشتر مستعد ابتلا به انقباض COVID-19. اما قاضی گفت که او مطرح “یک خطر برای جامعه” و می تواند منتشر نمی شود مگر اینکه او می تواند در پست 1 میلیون وثیقه.

در حالی که او نیاز به پوشیدن مچ پا نظارت و دریافت مجوز برای سفر در حالی که او را منع از ترک Manheimer است و او نمی خواهد اجازه داده می شود به استفاده از اینترنت و یا باز کردن هر حساب بانکی. علاوه بر این او مجاز به شرکت در هر گونه معامله ای که بیش از $500.

در اوایل سال جاری Avenatti بود به جرم تلاش برای گرفتن بیش از 25 میلیون دلار از نایک و چهره او دیگر به اتهام تقلب در بانک در کالیفرنیا است. علاوه بر این او بوده است به اتهام سرقت 300.000 دلار از پورنوگرافی بازیگر Stormy Daniels, چه کسی به او نشان داده و در مورد او در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. دانیلز اتهام وکیل سرقت پول او دریافت شده از یک کتاب در پیش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im