کالبد شکافی قوانین Glee ستاره Naya Rivera را علت مرگ تصادفی غرق شدن

کالبد شکافی تایید کرد که Glee ستاره Naya Rivera مرگ بود و غرق شدن تصادفی.

سه شنبه آزمون ریورا را باقی می ماند و نشان داد هیچ نشانه ای از آسیب دیدگی یا بیماری است که ممکن است کمک به او را غرق و ارائه هیچ اولیه نشان می دهد که مواد مخدر یا الکل ممکن است نقش مهمی در مرگ او با توجه به Ventura County Medical Examiner.

دندانپزشکی پرونده کمک کرد تایید ریورا هویت و روال سم شناسی آزمون های تنظیم شده انجام می شود به نشان می دهد هر گونه حضور مخدر یا الکل.

بدن ریورا که بازی محبوب سانتانا لوپز در Gleeداشت در دریاچه Piru روز دوشنبه پس از او گم شده بود به مدت پنج روز. ریورا گذشته دیده می شد قایقرانی با 4 سال که شد در خواب و به تنهایی در قایق.

اواخر بازیگر بستگان گفت: در یک بیانیه عمومی آنها “بسیار سپاسگزار برای فوران عشق و نماز” برای خود و خانواده خود را. خانواده همچنین تشکر تیم های جستجو برای “تعهد تزلزل ناپذیر تلاش برای پیدا کردن سایت.”

Glee سازندگان Ryan Murphy, Brad Falchuk و Ian Brennan گفت: در بیانیه ای که روز سه شنبه ریورا شد “بیش از فقط یک بازیگر در نمایش ما” و همچنین یک دوست. آنها ابراز تسلیت به خانواده او و پسرش در تماس تلفنی با “زیبا پسر Naya عاشق ترین از همه است.”

ریورا را Glee شرکت ستاره Lea Michele, Chris Colfer, Jane Lynch and Darren Criss در میان دیگران باید پرداخت توجه به ریورا در رسانه های اجتماعی. تعدادی از castmates نیز حضور داشتند در این دریاچه روز دوشنبه هنگامی که ریورا بدن کشف شد.

“او جسورانه است. او ظالمانه است. او مقدار زیادی از سرگرم کننده” Criss گفت: در یک صدای جیر جیر. “Naya خنده من مثل هیچ کس دیگری در آن مجموعه. من همیشه گفت: این در حالی که ما مشغول به کار بودند با هم و من و نگهداری از آن همیشه از. او اهل تفریح و بازی, ماهواره حس شوخ طبعی هرگز متوقف به یک لبخند به صورت من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de