مقامات ردیابی گوشی های تلفن همراه از مردم تحت قرنطینه به بررسی حرکت خود را در: Kejriwal

The move comes as India saw rapid increase in number of positive coronavirus cases in the last few days.پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی سانتی متر هشدار داد که سخت می شود در مقابل کسانی که در پیوستن به دولت منظور در صفحه اصلی قرنطینه.

مقامات در حال ردیابی گوشی های تلفن همراه از مردم تحت قرنطینه به بررسی حرکت خود را در اوج تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal اعلام کرد. پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی وزیر هشدار داد که سخت می شود در مقابل کسانی که در پیوستن به دولت منظور در صفحه اصلی قرنطینه.

دولت به 14,345 شماره تلفن به پلیس دهلی در روز چهارشنبه برای پیگیری آنها را در علاوه بر این به 11,084 اعداد آن را به اشتراک گذاشته بود در روز سه شنبه گفت. او گفت: برخی از کشورها شده اند با استفاده از چنین فن آوری برای بررسی حرکت آن در زیر قرار داده شده است.

اخبار مرتبط

تکرار کرد که وجود ندارد هیچ جامعه انتقال COVID-19 در دهلی نو به وزیر گفت که از مجموع 120 موارد مثبت در سرمایه های ملی 49 قرارداد این بیماری در طول تورهای خارجی و 29 طریق انتقال محلی از اعضای خانواده در حال حاضر با این ویروس آلوده.

موارد مثبت در دهلی نو شامل 24 نفر از تخلیه Nizamuddin مرکز. روز چهارشنبه صبح در مجموع 2,346 فتح کرد گرفته شد نفر تخلیه شدند از اسلامی مرکز که 536 در بیمارستان بستری شد, او گفت:.

رئیس جمهوری گفت: در مجموع 766 مردم با COVID-19 علايم بستری در بیمارستان های مختلف در سراسر دهلی نو و این وضعیت در حال حاضر تحت کنترل است. “وجود دارد و در مجموع 112 فعال COVID-19 موارد در دهلی و ما به درخواست مرکز به ما ارائه تست کیت دیگر تجهیزات پزشکی” Kejriwal گفت. او همچنین گفت: دولت دهلی نو ارائه خواهد شد نسبت به کسانی که کارت جیره اما برای اعمال آن است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de