استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس به قطع 6,000 شغل به عنوان ویروس بازدید

کوانتاس قصد دارد برای کاهش حداقل از 6000 شغل و حفظ 15,000 بیشتر کارگران در تمدید furloughs استرالیا به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی تلاش می کند برای زنده ماندن coronavirus بیماری همه گیر.

کوانتاس اعلام کرد یک برنامه ریزی پنج شنبه به منظور کاهش هزینه میلیاردها دلار و افزایش سرمایه. این طرح شامل پایه 100 هواپیما برای یک سال یا بیشتر و بلافاصله بازنشستگی آن شش باقی مانده بوئینگ 747 هواپیما.

مدیر ارشد اجرایی (CEO) آلن جویس گفت: هواپیمایی اتحاد به کوچکتر آن را به عنوان پرانتز برای چند سال چقدر درآمد پایین تر است. او گفت: furloughed کارگران در مواجهه طولانی وقفه به شرکت هواپیمایی مشاغل.

اقداماتی که ما در حال گرفتن تاثیر بسیار زیادی بر روی هزاران نفر از مردم ما است. این چیزی است که وزن آن بسیار به شدت بر همه ما” جویس به خبرنگاران گفت:.

این چیزی است که ما نمی تصمیم گیری در شرایط بسیار آسانی است. اما سقوط از میلیاردها دلار درآمد ما را با انتخاب کمی اگر ما برای نجات به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان ممکن است در دراز مدت. جویس گفت: شرکت هواپیمایی وارد بحران در موقعیت بهتری نسبت به بسیاری از شرکت های هواپیمایی و همچنان خوش بینانه در مورد آینده است.

این بحران هنوز هم آمار ما بسیار سخت و تاثیر احساس خواهد شد برای مدت زمان طولانی” جویس گفت.

در یک طرح زمینه با بورس استرالیا کوانتاس گفت: این امر کاهش هزینه 15 میلیارد دلار استرالیا (10 میلیارد دلار) بیش از سه سال و افزایش سهام جدید از 1.9 میلیارد دلار برای کمک به سرعت بخشیدن به خطوط هوایی را بازیابی و موقعیت آن را برای فرصت های جدید است.

کوانتاس در مورد استخدام 29,000 مردم است. جویس گفت که او انتظار می رود تنها در مورد 8,000 از آنها مشغول به کار بود ماه آینده و 15000 تا پایان سال است. او گفت که به عنوان مسیرهای بین المللی باز به بالا و بیش از دو سال او امیدوار نیروی کار را افزایش می دهد دوباره به 21,000.

او گفت: خطوط هوایی برنامه ریزی شده بود به 40 درصد از آن قبل از بحران داخلی پرواز ژوئیه اما که مسیرهای بین المللی را بسیار طولانی را به بازگشت.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: می خواستم برای کمک به سابق کوانتاس کارکنان از درد و رنج وحشتناک زیان کار برای پیدا کردن کار جدید در بخش های دیگر اقتصاد است.

او گفت: او حفظ امید برای اقتصاد استرالیا به خصوص بعد از صندوق بین المللی پول با اشاره به آن را مرور بحران مالی بهتر از بسیاری دیگر از اقتصادهای توسعه یافته است.

و این جایی است که امید می آید از Morrison خبرنگاران در سیدنی. “از آنجا که امید می گوید که ما در راه ما را به عقب. و به عنوان سخت که این روزها وجود دارد روزهای بهتری در پیش است.”

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *