خرید رپورتاژ

استرالیا نرخ بیکاری به طور غیر منتظره به صعود در ماه ژانویه با وجود افزایش در اشتغال تمام وقت به عنوان مردم بیشتر شکار برای کار.

نرخ بیکاری به 5.3% در ماه گذشته در مقایسه با اقتصاددانان برآورد 5.2% از اطلاعات اداره آمار استرالیا نشان داد پنج شنبه. نرخ مشارکت افزایش یافته و به 66.1 درصد و 13,500 شغل اضافه شد در ماه گذشته اندکی بیش از پیش بینی.

“بازار کار شروع سال 2020 در یک یادداشت ضعیف” گفت: Callam Pickering, یک اقتصاددان در جهانی مشاغل وب سایت در واقع Inc. که قبلا در بانک مرکزی. او گفت: این اطلاعات را منعکس نمی کند تاثیر coronavirus shutdown در صادرات و واردات صنایع و هشدار داده است: “یک خطر واقعی است که نرخ بیکاری خوشه در ماه های آینده.

داده گسترش سه سال اجرا استخدام قدرت است که در برابر نوسانات دریایی و کاهش سرعت در خانه. در عین حال بازار کار بهداشت و درمان موفق به فشار بیکاری پایین و دستمزد بالاتر به عنوان آن را همزمان با تورم نیروی کار. این باعث شد که بانک مرکزی استرالیا برای کاهش نرخ سه برابر سال گذشته به حفاظت از سرمایه گذاری و درایو سریع تر رشد و تورم است.

این کاهش بیشتر از نرخ تحویل چند نتایج در خارج reinvigorating خانه رشد قیمت. فرماندار فیلیپ لاو حفظ “طولانی و متغیر وقفه” در سیاست های پولی معنی آن را زمان برای محرک به کار راه خود را از طریق اقتصاد است. و او را در افزایش قیمت ملک لازم است استاد به نهایی بازیابی در ساخت و ساز مسکونی و خانواده ها احساس ثروتمندتر خواهد بود بیشتر تمایل به صرف.

از دیگر اطلاعات منتشر شده در این گزارش به رنگ یک تصویر مخلوط.

  • شغل تمام وقت صعود توسط 46,200 در حالی که بخشی-نقش زمان کاهش 32,700; در واقع در سه سال گذشته بیش از سه چهارم از شغل جدید شده است تمام وقت موقعیت
  • بیکاری صعود 0.3 درصد به 8.6%
  • ماهانه ساعت کار کاهش 8.1 میلیون دلار یا 0.4%

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im