استرالیا دادگاه رد کاردینال جورج پل سوء استفاده جنسی محکومیت

استرالیا در بالاترین دادگاه رد کرده است و اعتقادات از مهمترین ارشد کاتولیک را به جرم کودک آزاری.

دادگاه عالی رئیس دادگستری سوزان Kiefel اعلام کرد این تصمیم از هفت قاضی روز سه شنبه در دادگاه تجدید نظر از کاردینال جورج پل.

این تصمیم به این معناست که او خواهد شد از Barwon زندان خارج ملبورن پس از گذراندن 13 سال از حکم شش سال.

پاپ فرانسیس’ وزیر دارایی سابق محکوم شد توسط ویکتوریا دولت داوران در سال 2018 از سوء استفاده جنسی دو 13 ساله choirboys در یک اتاق پشت کلیسای جامع سنت پاتریک در ملبورن در دسامبر سال 1996 در حالی که او اسقف اعظم استرالیا در دومین شهر بزرگ.

پل نیز محکوم indecently آزار یکی از پسران با شدت فشردن آلت تناسلی خود را پس از یک توده در اوایل سال 1997.

پل شده بود دستور داد برای خدمت به سه سال و هشت ماه پشت میله های زندان قبل از او واجد شرایط برای آزادی مشروط.

دادگاه عالی رسیدگی

دادگاه عالی پیدا کردم که ویکتوریا دادگاه تجدید نظر نادرست بود در آن 2-1 تصمیم اکثریت در ماه اوت به حمایت از هیئت منصفه حکم.

پل در نظر گرفته شد واتیکان سوم-بالاترین رتبه بندی رسمی هنگامی که او به طور داوطلبانه بازگشت به ملبورن در جولای 2017 تعیین شده برای پاک کردن نام خود را از ده ها تن از چندین دهه سوء استفاده از کودکان اتهامات.

همه اتهامات بودند کاهش یافته است توسط دادستان یا رد توسط دادگاه مقدماتی جلسات در طول سال به جز کلیسای جامع اتهامات.

پل محاکمه شد که اتهام دو بار در سال 2018 اولین دادگاه محاکمه پایان دادن به در یک هیئت منصفه بست.

پل نیست شهادت در محاکمه و یا در پس از آن تجدید نظر.

اما داوران را دیدم خود را قاطعانه رد در پلیس مصاحبه بود که فیلم ضبط شده در یک رم فرودگاه هتل اتاق کنفرانس در ماه اکتبر 2016.

این اتهامات شامل ننگین و نفرت انگیز رفتار خلاف همه چیز من را عزیز و خلاف صریح تعالیم کلیسا که من صرف زندگی من به نمایندگی از, پل خواندن از یک بیانیه آماده.

او همچنین اشاره کرد که تا به حال ایجاد یک جهان برای اولین بار طرح پرداخت غرامت برای قربانیان روحانیت ملبورن پاسخ ماه قبل از این جنایت شد و ادعا رخ داده است.

به عنوان پلیس مفصل سوء استفاده اتهامات پل پاسخ: کاملا ننگین زباله. آن را به طور کامل نادرست است. جنون.

پل بود تا حد زیادی به اعدام محکوم شده و در شهادت یکی از choirboys در حال حاضر در 30s خود را با یک خانواده جوان است.

او برای اولین بار رفت به پلیس در سال 2015 پس از دومین قربانی درگذشت یک هروئین در سن 31. نه می توان شناسایی و تحت قوانین ایالتی.

مدیر تعقیب عمومی Kerri جاد گفت: دادگاه عالی در ماه گذشته که بازمانده choirboy دقیق دانش از این طرح از کشیش’ sacristy پشتیبانی اتهام خود را که پسر بودند و تعرض وجود دارد.

پل وکلا استدلال می کنند که پل می شده اند ایستاده در کلیسای جامع مرحله چت با churchgoers پس از جرم او جنایت شد و ادعا رخ داده بود که همیشه با دیگر روحانیون که در لباس پوشیدن خود را اسقف اعظم روپوش نمی تواند انجام اعمال جنسی متهم در حالی که با پوشیدن دست و پا گیر لباس و نمی تواند مورد آزار قرار گرفته اند و مشغول کشیش’ sacristy بدون اینکه شناسایی شده است.

بسیار از شنیدن متمرکز بر اینکه داوران باید به حال شک معقول در مورد پل گناه و اینکه آیا او می تواند زمان را به تجاوز پسران در پنج یا شش دقیقه بلافاصله پس از یک جرم است.

‘یک چیز عجیب و غریب نسخه از برگشت از تعهد اثبات’

دادگاه تجدید نظر در یک 2-1 اکثریت در ماه اوت که پل تا به حال به اندازه کافی زمان برای سوء استفاده از دختر و پسر که به اتفاق آرا کنفرانسهای شد صدا.

جاد گفت: دو امتیاز بزرگ مطرح شده توسط پل وکلا در برابر پیگرد قانونی مورد شواهدی وجود دارد که پل چت شده بود با اعضای جماعت در مراحل کلیسای جامع پس از زمانی که توده ها سوء استفاده می تواند رخ داده است و او تنها به حال ویندوز از پنج یا شش دقیقه به ارتکاب موارد نقض حقوق بشر کشف نشده.

پل وکیل برت واکر گفت: دادگاه عالی که دادستان در حال انجام در دادگاه و تجدید نظر دادگاه ثابت است که پل که سمت چپ به تنهایی در حالی که robed و یا صحبت کردن با عبادت پس از جرم ممکن بود برای اثبات گناه فراتر از شک معقول.

“است که یک چیز عجیب و غریب نسخه از برگشت از تعهد اثبات اگر تمام تاج و تخت را به اثبات امکان چیزی” واکر گفت.

جاد استدلال کرد که این اتهامات ثابت فراتر از شک معقول.

دادگاه عالی یافت می شود که داوران اقدام عقلانی در کل از شواهد باید به سرگرم شک به عنوان به متقاضی (پل) گناه با توجه به هر یک از جرائم که او محکوم شد دادگاه در بیانیه ای گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im