استرالیا مشتاق به همکاری هند در انرژی و منابع بخش

این متس (تجهیزات معدن, تکنولوژی و خدمات) بخش از استرالیا مشتاق به همکاری با شرکت های هندی در انرژی و منابع بخش است اما می خواهد “یقین و تداوم در چارچوب سیاست”.

با توجه به تیم Beresford معاون مدیر عامل شرکت جهانی, مشتری, خدمات, استرالیا تجارت و سرمایه گذاری کمیسیون اروپا به عنوان بسیاری از 40 متس شرکت از استرالیا در حال کار در هند و دیگری 13 به دنبال فرصت هایی را برای همکاری و حمایت از صنعت هند به عنوان آن رشد می کند و منابع و انرژی ، این همکاری می تواند از طریق سرمایه گذاری مشترک مشارکت ترتیبات سهامداران اقلیت سهام و یا رابطه قراردادی.

“وجود دارد هیچ شک و تردید است که هند یک کشور غنی با غنی زمین شناسی منابع است. مهم این است که حق حکومت سیاست تنظیم مقررات و نظارت در محل قرار داده شده به اجازه می دهد (را در) یقین و من تاکید روی کلمه اطمینان برای سرمایه گذاران قادر به خوب قضاوت به اینکه آیا یا نه به درگیر در منابع بخش” Beresford گفت BusinessLine.

یقین یا تداوم در چارچوب سیاست خواهد بود کلید به در آوردن بیشتر سرمایه گذاری های او اضافه شده است.

Beresford در شهرستان برای استرالیا هند کسب و کار ارز 2020. 130 عنوان بسیاری از نمایندگان از سراسر بخش های مختلف از جمله منابع و انرژی, بین المللی, آموزش و پرورش, کشاورزی, مواد غذایی و زیرساخت در حال بازدید از هند به عنوان بخشی از کسب و کار ارز.

رانندگی بهره وری

این متس بخش ستون فقرات برای استرالیا منابع صنعت به عنوان این کمک می کند تا درایو عملکرد و اثربخشی بهتر عملیات بهتر حکومت بهتر مقررات و نظارت. این بخش نقش اساسی در رانندگی زنجیره تامین از منابع بخش در استرالیا.

“هدف از این سفر این است که به درک آنچه در جریان است در کسب و کار در هند به خصوص در اطراف منابع و انرژی و استرالیا چگونه می تواند کمک به هند به عنوان آن می رود این رشد تهاجمی مسیر,” او گفت:.

اندازه گیری ذخایر

موسسه استرالیا از فلزات و معدن و انستیتو تکنولوژی هند (Indian School of Mines), دانباد, آیا امضا یک یادداشت تفاهم برای قرار دادن در محل شناخته شده بین المللی از راه های اندازه گیری ذخایر در هند.

با توجه به Beresford زمانی که ذخایر اندازه گیری در یک ساختار دقیق و با جدی یکپارچگی این کشور را دریافت کنید بیشتر سرمایه گذاری به دلیل آن کمک خواهد کرد که سرمایه گذاران درک اصول چرا چنین ذخایر اثبات شده و یا ممکن است.

با توافق در محل آن حدود یک سال به قرار دادن جزئیات و چارچوب در محل.

چنین درک مشترک و یا مشترک موافقت نامه را خیلی بیشتر یقین به بخش “هنگامی که شما را از یقین به بخش شما در واقع سرمایه گذاری, منافع,” او گفت:.

آن را نیز یک راه مهم برای بهبود اداره و نظارت به درایو درجه بالاتر از یقین و بنابراین بهتر است امکان سرمایه گذاری اضافی — هر دو داخلی و بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>