استرالیا بوده است که هدف از “پیچیده مبتنی بر دولت’ حملات سایبری می گوید PM موریسون

اما استرالیا را شناسایی نمی کند که کشور به عهده دارد.

پیچیده “دولت مبتنی بر بازیگر نقش اول مرد” شده است و تلاش برای هک کردن یک طیف گسترده ای از استرالیا سازمان برای ماه ها و پا بود تا تلاش های خود را به تازگی نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در روز جمعه.

حملات هدفمند در تمام سطوح دولت, سیاسی, سازمان های ضروری ارائه دهندگان خدمات و اپراتورها از بحرانی دیگر زیرساخت های موریسون گفت: در جلسه رسانه در کانبرا است. “ما می دانیم آن است که پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر به دلیل مقیاس و ماهیت هدف قرار دادن” او گفت:.

موریسون گفت: وجود دارد نه بسیاری از دولت های بازیگران است که می تواند راه اندازی این نوع از حمله اما استرالیا را شناسایی نمی کند که کشور به عهده دارد.

استرالیا, وزیر دفاع لیندا رینولدز گفت: مشاوره نشان داد در مقیاس بزرگ از اطلاعات شخصی و نقض از حمله به او در خواست شرکت ها و سازمانها برای اطمینان از هر وب سایت و یا ایمیل سرور به طور کامل به روز شده با آخرین نرم افزار و استفاده از احراز هویت چند عاملی.

یک منبع دولتی گفت: Morrison عمومی اعلام شد تلاش برای بالا بردن این موضوع را با کسانی که می تواند هدف قرار دادند. استرالیا رئیس سایبری سازمان اطلاعات گفت: تحقیقات تا کنون هیچ مدرکی که این بازیگر اقدام به “مخل و مخرب” یک بار در میزبان شبکه.

موریسون گفت که او تا به حال صحبت با نخست وزیر بوریس جانسون در روز پنج شنبه در مورد این موضوع در حالی که جلسات به دیگر متحدان نیز انجام شده است.

وحی می آید پس از رویترز گزارش داد کانبرا مشخص بود در ماه مارس سال گذشته که چین مسئول هک حمله در استرالیا در پارلمان. استرالیا هرگز علنا مشخص است که منبع حمله و چین را تکذیب کرد آن را به عهده دارد.

ایالات متحده امنیت متحد استرالیا تیره و تار روابط با بزرگترین شریک تجاری چین با هل دادن برای یک تحقیق بین المللی به منبع و گسترش Covid-19 که برای اولین بار پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

منتشر شده در


ژوئن 19 سال 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *