استرالیا همچنان با احتیاط آن است که یک موج دوم از coronavirus گرفتن نگه دارید به عنوان مقامات عجله برای مهار شیوع از یک هتل محبوب مسافران در حالی که ملبورن را به ثبت رساند هفتمین روز متوالی از سه رقمی عفونت.

ولز جنوبی جدید دولت ثبت 14 جدید Covid-19 عفونت در 24 ساعت گذشته که نیمی از آن بودند از چهارراه هتل در Casula در سیدنی حومه است که آباد توسط سازندگان تعطیلات و رانندگان کامیون دولت مقامات بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

ضمن ویکتوریا دولت ثبت 177 جدید کروناویروس موارد بیش از یک سوم زیر قله هفته گذشته پس از آن رفت و به مستند دولت رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت.

“این فوق العاده است که آن را پایین تر از اوج ما, اما آن را نمی ممکن است ما اوج” ساتون به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. “من می خواهم برای دیدن یک هفته از کاهش تعداد قبل از من می آیند و می گویند که من اعتماد به نفس بیشتری در مورد جهت ما می رویم.”

موج دوم از عفونت خط تیره امید نخست وزیر اسکات موریسون قادر خواهد بود برای احیای یک فلج اقتصاد با کاهش بیشتر اجتماعی-فاصله محدودیت تا پایان ماه جولای پس از آن سقوط به رکود اقتصادی در نیمه اول سال است.

ویکتوریا دولت که حساب برای یک چهارم از اقتصادی این کشور خروجی تا به حال به reimpose مستند سفارشات در هفته گذشته به عنوان موج دوم Covid-19 نوردد دولت سرمایه است.

“استرالیا باید محافظت در برابر خوشنودی و به دنبال اجتماعی-فاصله اقدامات در تلاش برای نگه داشتن محدودیت از گرفتن سخت تر نگه داشتن کسب و کار باز کردن و زندگی به حالت عادی بازگشت تا آنجا که آن را می توانید در یک Covid جهان” موریسون گفت: در سیدنی ایستگاه رادیویی 2GB در روز دوشنبه.

“اینجا جایی است که ما می خواهیم به نگه داشتن رفتن” او گفت:. “ما نمی خواهید به بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im