استرالیا برطرف مطلب مستند محدودیت اجازه می دهد تا رویدادهای ورزشی به سر

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در روز جمعه اعلام کرد آرامش بیشتر از coronavirus محدودیت از جمله اجازه دادن به استادیوم ورزشی قادر به صندلی 40,000 مردم به میزبان جمعیت به 10 ، 000 از ماه آینده.

صحبت های پس از ملی کابینه نخست وزیر گفت که این تغییرات را اعمال می شود به حوادث مانند مسابقات ورزشی و کنسرت و جشنواره ها هر چند سالن تنها قادر به صندلی 25 درصد از ظرفیت خود را. او گفت ایالات متحده مشغول به کار بودند نسبت به قوانین اجازه می دهد استادیوم تا 40,000 صندلی میزبان به 10 ، 000 نفر از ژوئیه.

“آن را به یک بزرگ منطقه باز. وجود دارد که نیاز به صندلی در فاصله مناسب. آن را باید یکی پس مردم خواهد بود قادر به درک که در حضور و غیاب که در آن رویداد” موریسون گفت. او گفت: جزئیات این قوانین برای چنین سالن شد و هنوز هم در حال کار کردن در همکاری با رئیس افسران بهداشت در سراسر کشور است.

بازگشایی اقتصاد

موریسون همچنین اعلام کرد تغییرات بیشتر به برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد با تجمع در پوش 100 در این طرح به جای آن به حکومت چهار مربع متر حکومت و یک برنامه آزمایشی را دانشجویان بین المللی به استرالیا.

“این بدان معناست که برای مقدار بزرگتر محل که ارائه خواهد شد بسیار بزرگتر دامنه. این یک موضوع است که شما می دانم که باعث اندوه سراسر جامعه” او گفت:.

“من مطمئن هستم که ما لذت بردن از این تغییر خوش آمدید. اگر آنها بزرگتر تشییع جنازه آنها می توانید بیشتر مردم و اگر آنها در بیرون سالن با صندلی مناسب آنها می تواند بزرگتر گردهمایی” نخست وزیر گفت.

در باز کردن مرزها برای دانشجویان خارج از کشور, موریسون گفت: “ما خواهید بود با همکاری نزدیک در کشورها و مناطق در مرحله اول بر روی یک خلبان اساس فعال در کنترل و تنظیم برای دانشجویان بین المللی قادر به آمدن به استرالیا اما تنها در قبل از برنامه های تایید شده برای موسسات خاص.”

“پیشنهاد من این نیست این به زودی اتفاق می افتد. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام و است که نیاز به در محل” او گفت:.

در ملی آدرس در بعد از ظهر جمعه موریسون نیز مورد انتقاد مردم حضور انبوه تظاهرات و اعتراضات در پی یک آخر هفته از زندگی ماده تظاهرات آخر هفته گذشته. “آن قرار می دهد نه تنها سلامتی خود را در معرض خطر, اما آن را قرار می دهد زندگی افراد دیگر در معرض خطر” او گفت:, و اضافه کرد که حضور در تظاهرات قرار می دهد “معیشت از دیگر استرالیایی در معرض خطر مردم را از کسب و کار آن پیشرفت ما شده اند قادر به در خطر است”.

‘Black Lives Matter’ تظاهرات برگزار شد در نقاط مختلف استرالیا از جمله سیدنی و ملبورن و بریزبن افزایش نگرانی سلامت خطرات با توجه به Covid-19.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *