استرالیا خواستار جهانی تحقیق در منشاء Covid-19 مستقل که

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne روز یکشنبه به نام برای جهانی تحقیق منشاء coronavirus و چین را از دست داده و آن را در مصاحبه با ABC خودی.

پین به نام به حال برای بررسی مستقل برای کمک به کشورهای در درک بهتر “پیدایش” از coronavirus. این بیشتر خواهد شد کمک به آنها در strategising چگونه برای مقابله با این ویروس. او همچنین خواستار بررسی مستقل از شفافیت است که با اطلاعات در مورد ویروس های به اشتراک گذاشته شده در این گزارش است.

“آن را باید احزاب کشور برای آمدن به میز و با تمایل به شفاف باشد و برای شرکت در این روند و به اطمینان حاصل شود که ما یک بررسی مکانیسم است که در آن جامعه بین المللی می تواند ایمان داشته باشد” Payne گفته بود که هر یک تصویری قطعه از خودی مصاحبه به عنوان به اشتراک گذاشته شده توسط Austalia وزارت امور خارجه.

 

وقتی پرسیده شد که اگر این بررسی باید شامل سازمان بهداشت جهانی Payne گفته بود که استرالیا را به اشتراک گذاشتن نگرانی های خاص در مورد این که که ما شناسایی کرده است. با توجه به Payne آن است که بیشتر در مورد مستقل ساز.

“من مطمئن هستم که شما می توانید از سلامت سازمان است که مسئول برای انتشار بسیاری از ارتباطات بین المللی مواد و انجام بسیاری از اوایل نامزدی و کار تحقیقی و همچنین به عنوان بررسی مکانیزم. که من اعتصاب به عنوان یک بیت شکارچی دزدکی و gamekeeper,” او گفت:.

پای نظرات شده بود با حمایت استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار بود که متهم کرد که در سوئیس انتقاد از کشورهایی که تا به حال گرفته شده قوی تر اقدامات در شرایط کنترل مرزها در روزهای اولیه از وقوع.

شکار گفته بود که “قابل انتقاد” از دفتر WHO در ژنو زمانی که این کشور بسته شده بود آن مرزهای چین از فوریه 1, the Sydney Morning Herald گزارش شده بود. “

پین تا به حال بیشتر گفت که مسائل متعدد از جمله امور تجارت با چین نیاز به بررسی با توجه به تغییرات در اقتصاد جهانی و بین المللی سلامت و امنیت.

استرالیا گزارش کرده است بیش از 6000 مورد تأیید این ویروس جهانی شمارش بیش از 2.4 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de