حراج Nirav مودی دارایی به تعویق افتاد; رولز رویس, شبح, نادر نقاشی برای رفتن زیر چکش در مارس 5

Nirav مودی به حال گفته defrauded دولتی پنجاب بانک ملی بیش از 14,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر تسلیم در یک زندان.

نادر نقاشی های نفیس ساعتهای مچی لوکس و اتومبیل های متعلق به فراری diamantaire Nirav مودی به حراج گذاشته خواهد شد در ماه آینده خانه حراج Saffronart روز چهارشنبه گفت:. فروش 112 دارایی در حال انجام است توسط Saffronart به نمایندگی از اجرای اداره از طریق حراج زندگی می کنند در حالی که 72 موارد دیگر خواهد بود به فروش می رسد از طریق حراج آنلاین است.

مودی که گفته defrauded دولتی پنجاب بانک ملی بیش از 14,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر تسلیم در یک زندان. Saffronart که تا به حال انجام یک حراج برخی آثار متعلق به مودی در ماه مارس سال گذشته که ذهن بیش از 55 تومان کرور روپیه در ابتدا گفت: وجود خواهد داشت یک حراج زندگی می کنند از 112 موارد در روز پنج شنبه (27 فوریه) و حراج آنلاین هفته آینده.

اخبار مرتبط

در اواخر شب در بیانیه ای در روز چهارشنبه Saffronart گفت: حراج زندگی می کنند شده است به تعویق افتاد, آوریل 5 بر “دستورالعمل از اجرای اداره”. حراج آنلاین برگزار خواهد شد که برنامه ریزی های قبلی در مارس 3 و 4.

یک سال 1935 نقاشی توسط آمریتا شعر-گیل با عنوان “پسران با لیمو’ انتظار می رود که بزرگترین قرعه کشی در حراج زندگی می کنند و می تواند واکشی هر نقطه بین Rs 12-18 کرور. یک سال 1972 قطعه از مدرن M F حسین نیز انتظار می رود به بهانه مشابه قیمت Saffronart گفت.

هنر دیگر قطعات به فروش می رسد شامل آثار V S foster d. coburn iii, Manjit باوا و رجا Ravi Varma آن اضافه شده است.
نادر ساعتهای از جمله Jaeger-LeCoultre مردان ‘Reverso Gyrotourbillon 2’ نسخه محدود ساعت مچی است که می تواند واکشی به Rs 70 لاخ یک Patek Phillipe ‘ناتیلوس’ طلا و الماس, ساعت مچی, که همچنین تخمین زده می شود به بهانه به Rs 70 لاخ را نیز به زیر چکش.

در میان خودروهای لوکس رولز رویس شبح خواهد بود تا برای grabs و انتظار می رود که به بهانه به Rs 95 لاخ, Saffronart گفت ماشین ایده آل برای سفر راه دور. فروش نیز از ویژگی های مارک, کیف های دستی, جمله از یاد برکین و کلی خطوط با کالاهای لوکس تولید کننده هرمس که انتظار می رود به بهانه به Rs 6 لاخ یک قطعه. وجود دارد خواهد بود 72 اقلام در حراج آنلاین از جمله پورشه Panamera S ماشین است که می تواند به فروش می رسد برای به Rs 15 لاخ حراج خانه گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>