Attukal Pongala جشنواره امروز تحت رشد Covid-19 سایه

معروف Attukal Pongala جشنواره, مشهور در میان بزرگترین جماعت زنان در هر مکان می شود در کرالا سرمایه زیر سایه رشد از Covid-19 ویروس.

سناریوی تغییرات یک شبه

دولت وزیر بهداشت KK Shailaja هشدار داده است که هر فرد مبتلا به سرماخوردگی و سرفه و یا بیماری تنفسی باید نگه دارید در منافع بزرگتر از سلامت و تندرستی lakhs از زنان انتظار زائران برای شرکت در جشنواره سالانه. وزیر تمدید هشدار به جانبازان از خارج از کشور که پرواز در ارائه Pongala به الوهیت در Attukal معبد و از آنها خواست تا برای انجام مراسم از ترکیب این هتل ها که در آن آنها قرار داده است.

وزیر گفته بود که هیچ موضوع را با برگزاری این جشنواره است. اما این سناریو تغییر یک شبه در روز یکشنبه با پنج مورد از عفونت های شکستن در Pathanamthitta منطقه.

تجدید تهدید ویروس-گسترش رز با سه نفر از یک خانواده فرود در کوچی در فوریه 29 از ایتالیا بدترین آسیب دیده پس از چین, تست مثبت است. دو نفر دیگر آلوده شد قوم و خویش خود را در کتیم آنها رفته بود بازدید.

آن را آموخته است که خانواده تا به حال به بازدید از دفتر سرپرست پلیس Pathanamthitta, در ارتباط با تمدید یک اجازه کار در ایتالیا. کارکنان این دفتر را نیز قرار داده شده است در زیر تماشا کنید. در همین حال روز یکشنبه دولت قرار داده و از توجه درخواست همه مسافران فرود در کوچی در قطر ایرویز پرواز هیچ QR 126 ونیز-دوحه در فوریه 28 و در پرواز هیچ QR 514 دوحه-کوچی در فوریه 29, تماس بگیرید 0471-2552056 و یا تلفن رایگان شماره 1056 یا در حال حاضر خود را به نزدیکترین بیمارستان است.

وضعیت تمام پنج پایدار است ‘

تازه توسعه, گیر افتاد, دولت خاموش نگهبان به نظر می رسد حتی آن را به عنوان در حال ظهور از شوک از گزارش این کشور در سه عفونت. سه بيمار از بيمارستان مرخص شده بودند از ‘جداسازی’ بخش در بیمارستان ها و تعداد زیادی از مردم در حال نگهداری در قرنطینه آغاز شده بود به جزر.

تمام پنج به تازگی شناسایی حامل در حال حاضر در انزوا’ بخش و پایدار هستند ، چه نگرانی است که در واقع این افراد تا به حال به حذف به بیمارستان در برابر خواسته های خود را. متعاقبا نتایج آزمون ثابت کرده است که آنها آلوده شدند.

‘عمدی نقض قانون’

چنین غیر مسئولانه رفتار های ورودی مسافران غیر قابل قبول بود به خصوص زمانی که دولت اعلام کرده بود کلی بهداشت عمومی هشدار. از آنجا که مسافران از ایتالیا تا به حال فرود در فرودگاه بین المللی کوچین در Nedumbassery این شب زنده داری تشدید شده است در منطقه Ernakulam.

امتناع از تماس های ورودی مسافران از تاثیر مقصد به گزارش خود را در امر باید در نظر گرفته شود عمدی تخلف از قانون و برخورد با درآمده است. دولت رفته است, رکورد چند بار درخواست کسانی که پرواز از مقصد ایران و ایتالیا و کره جنوبی و تایلند و مالزی و چین به گزارش خود را به نزدیکترین بیمارستان به طور داوطلبانه به وزیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im