دادستان که نماینده اوکراین whistleblower ‘آگاه از هر اقدامی تلافی جویانه در برابر هوش رسمی

جانباز امنیت ملی وکیل است که به نمایندگی از اوکراین خلاف کاران گفت که او آگاه است از هر اقدامی تلافی جویانه علیه آمریکا مقام اطلاعاتی که موجب شکایت سال گذشته استیضاح در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

علامت زید که نماینده اوکراین whistleblower دیگر ارائه بهترین-حدس می زنم ارزیابی در بحث پنج شنبه با دن آبرامز در ABC اخبار ارشد حقوقی تحلیلگر SiriusXM radio نشان می دهد که در طی آن آنها همچنین در مورد بحث حذف یک HHS رسمی.

“من آگاه هستم از هر نوع اقدام تلافی جویانه است که گرفته شده است در برابر این فرد” زید گفت: از اوکراین whistleblower.

زید اشاره کرد که چگونه این متفاوت است از آنچه اتفاق افتاده است با دیگر چهره های برجسته در اوکراین استیضاح “که در حوزه سیاسی از رئیس جمهور را تعیین اختیاری.” او به نام گوردون Sondland یک استیضاح شاهد بود که به یاد می آورد از پست خود به عنوان سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا و ستوان سرهنگ الکساندر Vindman دیگر استیضاح شاهد بود که در خارج از کاخ سفید و شورای امنیت ملی (همراه با برادر دوقلو) و انتقال به پنتاگون.

“بنابراین آن را بسیار آسان تر به فقط می گویند” من در حال حرکت شما در جایی دیگر “و یا” من فسخ موقعیت شما'” زید گفت. “ما سابق مشتری به طور منظم کارمند در یک intel آژانس و پیچیده آن را به عنوان دور به عنوان قصاص. منظورم این است که آن را هنوز هم ممکن است البته و من فقط به شما گفتن آنچه که من می دانم.”

زید همراه با همکار واشنگتن وکیل اندرو Bakaj اعلام کرد در نیویورک تایمز نظر مقاله در اوایل ماه مارس که آنها دیگر به نمایندگی از اوکراین whistleblower. در آن قطعه از آنها به نام برای کنگره برای تقویت whistleblower قوانین حفاظت استدلال که سابق خود مشتری مواجه “پایدار کمپین ارعاب” پس از تشکیل پرونده شکایت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

زید به نام سابق خود مشتری جدید نمایندگی حقوقی “صالح” و اشاره کرد که زمانی که او و Bakaj متوقف نمایندگی فرد “وجود دارد هیچ چیز در جریان است.”

اوکراین whistleblower هویت هرگز علنا تایید کرد. خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره اتهامات اما سنا او را تبرئه شد در هر دو استیضاح مقالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de